Steam Achievement Manager ban sebebi mi?

Matany

Hectopat
Merhaba. Bütün başarımlar açtım oyunda ama sadece 1 tane kaldı 3 MVP al diyor Online da yapmaya çalışırken çok sinir oldum, o yüzden bu uygulamayı kullansam ban yer miyim? Sadece 1 adet başarım açacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden 3-5 oyunda kullanmıştım, hala bir şey olmadı. CS:GO'da da kullanmıştım sorun yok şuan. Tabi sorumluluk size ait.

Şu ana kadar başarım hilesi açtığı için ban yiyen biri görmedim ama sana %100 garanti de veremem.

Valve'nin bu program hakkında direkt olarak yasak değil dediği bir açıklaması yok. Ama Valve artık başarımları umursamıyor. Yıllarca kullanılıyor bu program, bu program nedeniyle de yasaklama alan yok. Kullananlar arasında Steam hesap seviyesinde birinci olan St4ck adlı kişi bile var. (5.000 seviye Steam hesabına ve 4.615 oyuna sahip.) Başarımların tarihine ve saatine bakınca anlaşılıyor:

Son düzenleme:
Daha önce CS:GO gibi 2 3 oyunda kullandım herhangi bir sorun olmadı. (sorumluluk size ait)

Merhaba. Bütün başarımlar açtım oyunda ama sadece 1 tane kaldı 3 MVP al diyor Online da yapmaya çalışırken çok sinir oldum, o yüzden bu uygulamayı kullansam ban yer miyim? Sadece 1 adet başarım açacağım.

Geri
Yukarı