Steam Achievement Manager ban sebebi mi?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Steam'de Grand Prix denen olay var başarım karşılığında puan veriyor. Steam hesabımda 100 adet oyun mevcut oyunların çoğunu bitirdim fakat hiç başarım açmaya çalışmadım haliyle oyunlardaki başarımlar duruyor hala, acaba Steam Achievement Manager kullansam ban yer miyim?
Tavsiyem VAC Korumalı oyunlara sakın yapma yapınca o oyunlara giremezsin 100 oyuna yazık olur. Bugün ben de yapmayı düşünüyorum :)

VAC Korumalı Oyunlar: Steam Search

Lütfen yanlış bilgi yaymayalım :) Battleye, EAC vs. kullanan oyunlarda Statistics bölümündeki değerler ile oyna bakalım banlanıyor musun, banlanmıyor musun? Sonra yazarsın buraya.
Sen kendin demişsin banlanan birini görmedim diye. Ki bende oyuna özel ban yiyebileceğini fakat şuan için vac ban sebebi olmadığını söyledim. Daha doğrusu vac henüz sam'ı hile olarak algılamıyor. Yine de riskli tabiki.

Son düzenleme:
Cs go ve tf 2 gibi oyunlar hariç 7-8 oyunda tüm başarımları açtım sonra bu forumu görünce uygulama üzerinden açtığım başarımları kapattım Şuan bir sıkıntı yaşarmıyım

Yillar önce (4-5 yil kadar) bug'da kalan VAC korumali oyunda 1-2 basarim icin kullanmistim. Hesap su an hala temiz.

VAC sisteminin nasil calistigini kavradiginiz zaman ne tür yazilimlardan dolayi yasaklama alacaginizi bilirsiniz.

SAM oyun dosyalarina müdahale eden bir program degil.

Bazi oyunlarda (örnek Payday2) topluluk forumundan yasaklayabiliyorsunuz. O da göstere göstere tüm basarimlari acarsaniz.

Kanit: https://i.redd.it/x29ilnmqtyk01.png

Şu an bir sıkıntı yaşar mıyım?

Sıkıntıyı actigin zaman yasamiyorsan, kapattiginda da yasamazsin merak etme.

Ben rahat bir 20 tane oyunda kullandım bunların içinde CS:GO'da var ve hala sapasağlam hesabım var hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadım ama ben kendimi hep görünmeze alarak yaptım bunu belli olmaması için size bu taktiği tavsiye ederim.

Geçenlerde steamde başarım hile kullanıp 1.5 milyon başarım elde etmiş birini o kişinin profiline girerek şikayet ettim. Burda açılan konuda da hile kullanımı teşvik eden birinin olduğunu gördüm o yüzden foruma üye olup mesaj yazmak istedim. Hilenin türü önemli değil hile kullananı fark edersem raporluyorum valla. Ayrıca kimseyi hile kullanmaya teşvik de etmeyin.

Geri
Yukarı