Steam Açılmıyor - Erişim engellendi

BNQQ99

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dünden beridir Steam'e giriş yapamıyorum kaç kez bilgisayarı yeniden başlattım ve uğraştım bir türlü çözemedim.
Görev yöneticisinden kapatmayı denedim fakat 'Erişim Engellendi.'' hatasını alıyorum.
378633

Anti-vire de baksana. Bazen exe dosyalarına blok koyabiliyor. Kaç kere oyun çalışmıyor diye reinstall ettim. Biddefender çok yapar bunu.

Dünden beridir Steam'e giriş yapamıyorum kaç kez bilgisayarı yeniden başlattım ve uğraştım bir türlü çözemedim.
Görev yöneticisinden kapatmayı denedim fakat 'Erişim Engellendi.'' hatasını alıyorum.Eki Görüntüle 378633
Steamin konumunu farkli bir yere alın açmaya çalışın sonra id sifre girmeden veya hata verirse hatadan sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Sonra bilgisayar açılınca tekrar eski konumuna alın ve tekrar çalıştırmayı deneyin ama bu sefer uyumluluk olarak windows 7 veya 8 de deneyin.

@ardayzr dediğini yaptım sanırım başlangıç ayarlarını kapatıp bilgisayarı yeniden başlattım, sorunu bulduk bir çeşit uyumluluk hatasıymış. Devam et dediğimde düzeldi. Bu ilk defa başıma geliyor
378655

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı