Çözüldü Steam Age of History 2 oyun açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

loslos

Femtopat
Daha fazla  
Steam'de oyunda oyna tuşunu basıyorum. 3-4 saniye sonra yine yeşil oyna tuşuna dönüyor. OpenGL'yi denedim, oyun dosyalarını doğruladım, silip yükledim olmuyor. Yardım edin.

6546456546.PNG

4324324324242.PNG

Çözüm
Öncelikle Age of History topluluğuna hoş geldiniz topluluğun baş tacı kerem yılmazdır aşağıdaki video size yardımcı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Öncelikle Age of History topluluğuna hoş geldiniz topluluğun baş tacı kerem yılmazdır aşağıdaki video size yardımcı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Steam'de oyunda oyna tuşunu basıyorum. 3-4 saniye sonra yine yeşil oyna tuşuna dönüyor. OpenGL'yi denedim, oyun dosyalarını doğruladım, silip yükledim olmuyor. Yardım edin.

Eki Görüntüle 1584118

Eki Görüntüle 1584119

Yeni mi başladı bu sorun

Hocam arkadaş pek yeni değil gibi. Bu oyun yıllarca korsan oynadım bu oyuna para verilmez ciddi olarak diyorum adam oyunla giren ilgilenmiyor.

@Zkaramfily0 haklısınız ama yine de çok ufak uğraş da düzeltilecek bulguları bile düzeltmiyor adam bari satsın oyunu başkaları düzeltsin.

Vallaha ya bende çok şikayetciyim bu durumdan güzel bir firma alsa bu oyun efsane olur ama adam ne güncelleme getiriyor ne de yeni oyun çıkartıyor moderlar ayakta tutuyor bu oyunu aşırı optmizasyon sıkıntısı var.

Yeni mi başladı bu sorun

Hocam arkadaş pek yeni değil gibi. Bu oyun yıllarca korsan oynadım bu oyuna para verilmez ciddi olarak diyorum adam oyunla giren ilgilenmiyor.
1-2 gün önce yoğun olduğum için pek bakamadım

Steam'den oynamadığım için bilmiyorum ama rahat 600 700 saatim vardır.
kanka ben buraya yazmadan önce denedim o çözümü olmadı

Steam'den oynamadığım için bilmiyorum ama rahat 600 700 saatim vardır.
LA OHA ÇOK SAOL BİDAHA YAPTIM OLDU TEŞEKÜREDERMMM

Son düzenleme:

Geri
Yukarı