Steam Aile Erişimi GTA 5 Banlı Hesaba Bağlanır mı?

Keremstein

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim steam hesabımda GTA V vardı, fakat ban yedim. Bu yüzden aynı PC üzerinden yeni bir hesap açtım ve GTA V aldım. Ana hesabımdaki yüklü oyunların hepsi gözüküyordu. Oyna tuşuna basınca erişim talebi gönder mesajı geliyordu. Neyse gönderdim şimdi oynayabiliyorum. Aile erişimi aktif oldu. Şimdi yan hesapta GTA V satın aldım ya o iniyor. Ana hesaba giriyorum orada da GTA V iniyor olarak gözüküyor. Şimdi Yeni açtığım hesapta GTA V inince tekrar kalıcı banlı hesabıma bağlanacak yoksa yeni Rockstar profiline mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı Steam hesaplarından satın aldığınız oyunlarda farklı RGSC hesapları kullanılır. Yani sorun olmaz. Sadece aynı dosyalar. Ban yemenize sebep olan dosyalar varsa yine yersiniz.

Farklı Steam hesaplarından satın aldığınız oyunlarda farklı RGSC hesapları kullanılır. Yani sorun olmaz. Sadece aynı dosyalar. Ban yemenize sebep olan dosyalar varsa yine yersiniz.
Eskiden hile dosyaları vardı ama oyunu komple silmiştim 8 ay sonra yeniden indiriyorum. Sorun olmaz değil mi ? Şuan beni çok mutlu ettiniz

Ben şu şekilde anladım. Oyunu farklı Steam hesabından tekrar satın aldınız. Doğru mu? Eğer öyleyse bir sorun olmaz. Ayrıca 8 ay geçtiyse eski hesabınızı kontrol etmenizde fayda var. Yasağı kalkmış olabilir.

Ben şu şekilde anladım. Oyunu farklı Steam hesabından tekrar satın aldınız. Doğru mu? Eğer öyleyse bir sorun olmaz. Ayrıca 8 ay geçtiyse eski hesabınızı kontrol etmenizde fayda var. Yasağı kalkmış olabilir.
Eski hesaptan girmeye çalışınca "Permanently banned" yazıyordu. Evet yeni hesap açtım ve yeni hesaptan GTA V aldım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı