Steam aile paylaşımı çalışmıyor

RizAirz

Decapat
Merhaba, arkadaşımın oyunlarına aile kütüphane paylaşımı sayesinde 2 gündür yarım yamalak erişim sağlıyorum. Sorun şu, kendisi paylaşım için kendi bilgisayarında benim hesabıma girdikten sonra oyunlar benim hesabıma geliyor ve kendisi hesaptan çıkıyor. Belirli bir saat sonra bakıyorum ki oyunlar yok ama paylaşım açık kendisi hesaba girince oyunlar tekrar geliyor ama bir süre sonra yine paylaşım açık olmasına rağmen yine kayboluyor ve çözemiyoruz sebebi nedir? Teşekkürler.

Aile paylaşımını kime açmaya çalışıyorsunuz? Kendinize mi yoksa sizin kütüphanenizi arkadaşına mı? Anlattığına göre arkadaşına aile paylaşımı açmaya çalışıyorsun.

Aile paylaşımını kime açmaya çalışıyorsunuz? Kendinize mi yoksa sizin kütüphanenizi arkadaşına mı? Anlattığına göre arkadaşına aile paylaşımı açmaya çalışıyorsun.

Arkadaşım bana açıyor, fakat birkaç saat sonra oyunlar görünmüyor. Ayarlara girdiğimde de paylaşımın aktif olduğunu görüyorum.

Arkadaşınızın Steam'de oturum açık değilse, oyunlar sizin kütüphanenizde görünmez.

Sanırım bununla ilgili bir sorun da değil çünkü hesabı geçmişte başkalarına da paylaştığında böyle bir sorun yaşamadığını söyledi bende internette de böyle bir sorunun çözümünü bulamadım acaba hesabımda ne bozuk.

Son düzenleme:
Arkadaşım bana açıyor, fakat birkaç saat sonra oyunlar görünmüyor. Ayarlara girdiğimde de paylaşımın aktif olduğunu görüyorum.
Paylaşımı size açması için kendi bilgisayarınızda onun hesabına girip ayarlardan yetki vermeniz gerekiyor.
1709056311068.png

Daha sonrasında arkadaşınız oyunda değilken siz onun oyunlarına erişebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı