Steam aile paylaşımı ile GTA 5 oynamak

Stskeep

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Steam aile paylaşımı ile arkadaşımın hesabındaki GTA 5'i bilgisayarıma indirdim.
Fakat oyuna girerken Social Club'tan aktivasyon kodu istiyor, bende o kod yok.
Bu durumu nasıl aşıp oyuna girebilirim? Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Tek hesapla tek bilgisayar girebilir. Çoklu giriş yapılamaz. Satın alacaksın.

Yani aile paylaşımı ile oynanabilir oyunlar arasında değil midir GTA 5? Boş yere indirdik sanırım 63 GB :)

Birde son bir sorum olacak arkadaşlar, eğer ben bu oyunu satın alırsam tekrar indirmek zorunda kalır mıyım? Yoksa direk ürün anahtarını girip devam edebilir miyim?

Biz daha yeni yaz indirimlerinden GTA 5 aldık. Fakat abim yanlış hesaba almış. Ben arkadaşımla oynayacaktım ama şuan abimin hesabında. Öncelikle, hediye olarak gönderebiliyor mu veya aile paylaşımı ile aynı bilgisayardan kendi hesabım ile oynayabiliyor muyum, özellikle online oynayabiliyor muyum? Bir de bizde zaten oyun crack olarak yüklüydü. Oyunu yeniden yüklemek gerekiyor mu yoksa sadece güncellemeleri mi yapacağız? (Not: Zaten bir tane GTA 5 kaldıran bilgisayar var, aynı bilgisayardan oynayacağız fakat ben abimin hesabından arkadaşımı eklemek istemiyorum. Kendi hesabımdan kendi arkadaşımla oynamak istiyorum)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı