Steam Steam aile paylaşımı işe yaramıyor

YilmazGokturk.yz

Hectopat
Yer
C:\Windows
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sorun şu; ben, kardeşim benim ana hesabımdan sürekli teardown oyununu oynadığı için ve oyun ücretli olduğu için bende eski bir hesabıma girdim (çünkü GTA 5 alacaktım ve Steam aynı anda oynatmıyor) neyse sonra ben 2 bilgisayardan da hesaplara girip birbirlerine izin verdim. Benim hesaptan GTA 5'i aldığım hesaba oyunlar gidiyor fakat benim ana hesabıma 1 oyun dahi gelmiyor kendi bilgisayarımdan yan hesaba girip te denedim olmuyor gerçekten çıldırmak üzereyim kaç gündür uğraşıyorum bir çözüm bulamadım.

Merhaba arkadaşlar. Sorun şu; ben, kardeşim benim ana hesabımdan sürekli teardown oyununu oynadığı için ve oyun ücretli olduğu için bende eski bir hesabıma girdim (çünkü GTA 5 alacaktım ve Steam aynı anda oynatmıyor) neyse sonra ben 2 bilgisayardan da hesaplara girip birbirlerine izin verdim. Benim hesaptan GTA 5'i aldığım hesaba oyunlar gidiyor fakat benim ana hesabıma 1 oyun dahi gelmiyor kendi bilgisayarımdan yan hesaba girip te denedim olmuyor gerçekten çıldırmak üzereyim kaç gündür uğraşıyorum bir çözüm bulamadım.

Bilgisayar eklediğin yerden oyunları seçmen lazım.

Bilgisayar eklediğin yerden oyunları seçmen lazım.
Oyun seçme yeri nerede?

Oyun seçme yeri nerede?
Zaten GTA 5 desteklenmiyormuş yinede teşekkürler
1678650234960.png

Sol üstteki Steam yazısından ayarlara gir.
Aile sekmesinden aile görünümünü yönete gir
Oradan tüm oyunları paylaşı işaretle.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    29,8 KB · Görüntüleme: 15
  • 2.PNG
    2.PNG
    99,7 KB · Görüntüleme: 14

Yeni konular

Geri
Yukarı