Steam aile paylaşımı nasıl olacak?

nikama

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Steam gelecek yeni güncelleme ile aile paylaşımı konusunda bir yenilik getirdi, fakat benim bazı sorularım var.
Bu yeni sistemde eğer ailemizdeki bir kişi bizim paylaştığımız oyundan VAC yerse bizde VAC yer miyiz?
Veya R6, GTA 5 gibi Steam'den ayrı hesap isteyen oyunlardaki hesabımız ile mi oynuyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Steam gelecek yeni güncelleme ile aile paylaşımı konusunda bir yenilik getirdi, fakat benim bazı sorularım var.
Bu yeni sistemde eğer ailemizdeki bir kişi bizim paylaştığımız oyundan VAC yerse bizde VAC yer miyiz?
Veya R6, GTA 5 gibi Steam'den ayrı hesap isteyen oyunlardaki hesabımız ile mi oynuyorlar?

"Bunun yanında hala aynı oyunun iki farklı kullanıcı tarafından aynı anda oynanamadığını ve oyununuzu paylaştığınız kişi oyundan yasaklanırsa sizin de yasaklanacağınızı da hatırlatmakta fayda var." Bu alıntıdan yola çıkarak söyledim.

Kaynak : Steam Aile PaylaÅımına Büyük Güncelleme: Ä°ki KiÅi Aynı Anda Oyun Oynayabilecek

Kaynak 2 : https://help.steampowered.com/tr/faqs/view/571A-97DA-70E9-FF74#:~:text=Kütüphaneniz başkaları tarafından hile yapmak,sahip oyunlar hesaplar arasında paylaşılamaz.

1710961493231.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı