Steam aile paylaşımında tek bir oyun paylaşılabilir mi?

Dark Lord Vader

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Evet, soru yukarıdaki gibidir. Bir de eğer böyle bir şey varsa Lego Marvel Super Heroes ile bir oyunu takas edebilirim.

Evet, soru yukarıdaki gibidir. Bir de eğer böyle bir şey varsa Lego Marvel Super Heroes ile bir oyunu takas edebilirim.
Hayır, paylaşacaksanız tüm kütüphanenizi paylaşmak zorundasınız.

Belli oyunları paylaşabilir miyim, yoksa tüm kütüphaneyi mi paylaşmak zorundayım?​

Kütüphaneler tümüyle paylaşılır ve ödünç alınır.

Hayır, paylaşacaksanız tüm kütüphanenizi paylaşmak zorundasınız.

Belli oyunları paylaşabilir miyim, yoksa tüm kütüphaneyi mi paylaşmak zorundayım?​

Kütüphaneler tümüyle paylaşılır ve ödünç alınır.

Peki oyuna erişim yasağı falan var mı? Bu oyuna giremezsin demek gibi.

Peki oyuna erişim yasağı falan var mı? Bu oyuna giremezsin demek gibi.
Soruyu anlamadım ama bahsettiğiniz ''Aile paylaşımı yaptıktan sonra bazı oyunlara erişim yasağı var mı?'' ise evet her oyun aile paylaşımı için uygun değil.

Tüm Steam oyunları arkadaşlar ve aile ile paylaşılabilir mi?​

Hayır, teknik sınırlamalar nedeniyle bazı Steam oyunları paylaşım için uygun olmayabilir. Örneğin, oynamak için ek bir üçüncü taraf anahtarı, hesabı veya aboneliği gerektiren başlıklar hesaplar arasında paylaşılamaz.

Soruyu anlamadım ama bahsettiğiniz "Aile paylaşımı yaptıktan sonra bazı oyunlara erişim yasağı var mı?" ise evet her oyun aile paylaşımı için uygun değil.

Tüm Steam oyunları arkadaşlar ve aile ile paylaşılabilir mi?​

Hayır, teknik sınırlamalar nedeniyle bazı Steam oyunları paylaşım için uygun olmayabilir. Örneğin, oynamak için ek bir üçüncü taraf anahtarı, hesabı veya aboneliği gerektiren başlıklar hesaplar arasında paylaşılamaz.

Hayır öyle değil, mesela ben paylaştığım kişinin X oyununu oynamasını istemiyorum gibi.

Hayır, öyle değil mesela ben paylaştığım kişinin X oyununu oynamasını istemiyorum gibi.
Maalesef hayır bunu yapamazsınız. Zaten en başta sorduğunuz soru da buydu. Eğer kütüphanenizi paylaşmak istiyorsanız tümüyle paylaşmanız gerek belirli oyunlara yasak getiremezsiniz.

Geri
Yukarı