Steam aile paylaşımındaki hesabın silinmesi

299806

Hectopat
Merhabalar ben arkadaşlarla beraber oyun oynamaya calıstım ancak bunu kendi hesabımda değil baska bir hesapta yapmaya calıstım. Yeni bir hesap actıgımda nasıl yaptığımı bilmesem de kendi kendine aile paylasımı acılmıstı. (kütüphanede belirli oyunlarda ödünç al tuşu vardı) Ben de yan hiçbir şeyi olmayan hesap yuzunden aile paylasımından dolayı ana dolu hesabımı riske atmak istemediğim için hesabı silmek üzere Steam Destek'e yazı yazdım.
Hesapların e-mailleri ve kullanıcı adları farklı bu hesap silinirken ana hesabıma bir şey olur mu?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar ben arkadaşlarla beraber oyun oynamaya calıstım ancak bunu kendi hesabımda değil baska bir hesapta yapmaya calıstım. Yeni bir hesap actıgımda nasıl yaptığımı bilmesem de kendi kendine aile paylasımı acılmıstı. (Kütüphanede belirli oyunlarda ödünç al tuşu vardı) ben de yan hiçbir şeyi olmayan hesap yuzunden aile paylasımından dolayı ana dolu hesabımı riske atmak istemediğim için hesabı silmek üzere Steam Destek'e yazı yazdım.
Hesapların e-mailleri ve kullanıcı adları farklı bu hesap silinirken ana hesabıma bir şey olur mu?
Şimdiden teşekkürler.

Ana hesabına bir şey olmaz ama profilin mikasamı attack on titandaki :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı