Steam aile paylaşımını kapattıktan sonra VAC ban yenir mi?

BoraRz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar yaklaşık 1-2 hafta önce arkadaşımla oyun oynayabilmem için aile paylaşımı yaptım o benim hesabımdakini oynayacaktı bende farklı bir hesaptakinden oynayacaktım fakat olmadı, yapamadık ve aile paylaşımından çıkarttım. Fakat kendi bilgisayarımdan onun hesabına girip erişim izni verdim vs. olaylar oldu. Eğer arkadaşım VAC ban yerse bende VAC cezası yer miyim? Aile paylaşımından çıkartıp çıkartmadığımı görme veya sağlama almak için nereden kontrol edebilirim? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim eğer ki ücretsiz bir oyunsa oynadığı kendisi banı yer ama eğer paralı ve senin paylaşımından oynuyorsa sende yiyebiliyorsun bildiğime göre bir araştırıp geleyim.

Steam sözleşmesinde şu yazıyor eğer ki kütüphaneniz başkaları tarafından hile yapmak için kullanılırsa aile paylaşımı ayrıcalıklarınız iptal edilebilir ve hesabınıza VAC yasağı verilebilir. Ayrıca, VAC yasağına sahip oyunlar hesaplar arasında paylaşılamaz.

Steam sözleşmesinde şu yazıyor eğer ki kütüphaneniz başkaları tarafından hile yapmak için kullanılırsa aile paylaşımı ayrıcalıklarınız iptal edilebilir ve hesabınıza VAC yasağı verilebilir. Ayrıca, VAC yasağına sahip oyunlar hesaplar arasında paylaşılamaz.
Şuanda aktif olarak bir paylaşım yapmıyorum geçmişte yaptım ve tüm kütüphaneyi paylaşmıştım yanılmıyorsam bu durumda şuan kaldırdım ama hala arkadaşım VAC ban yerse bana da etki ediyor mu? Sitede veya Destekte böyle bir yazı bulamadım bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.

Buyurun bakın bunu ben demiyorum Steam diyor.

Screenshot_1.png

Geri
Yukarı