Çözüldü Steam Alışverişinde Eksik Para Gönderdim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

rmznkcn

Hectopat
Daha fazla  
Steam üzerinden 3 adet oyun aldım. Oyunların toplam tutarı 20,55tl. Ödeme yöntemi olarak İş Bankası'nı seçtim. Referans kodumu ve parayı yatıracağım banka hesap numarasını aldım ve Atm'nin yolunu tuttum. Bankamatiğe 25 Tl koydum. Banka hesap numarasını ve sipariş referans kodunu yazdım. Parayı gönderdim. Fakat şöyle bir sorun var. İş bankası para yatırma ücreti olarak 5tl kesti. (Ben 4 tl olduğunu düşünüyordum).

Şimdi ne olacak? 45 kuruş eksik gitmiş oldu para. Hangi adımları izlemeliyim?

Lütfen bilen birisi varsa cevaplasın.

Teşekkürler.

Eksik para gönderiminde işlem gerçekleşmez. Fazla gönderdiğinde bile sistem tanımıyor miktarı ve alışverişe izin vermiyor. Paranız iade edilecek.

Pazartesi gününü beklemeli miyim? Yoksa Boa Compra ile iletişime geçmeli miyim hemen. Para tarafıma nasıl iade edilecek? Benden banka hesabı falan mı isteyecekler?
Teşekkürler.

Benimde ilk alışverişimde böyle bir hata olmuştu. Paramı steam cüzdanıma gönderdiler. Pazartesi gününü bekleyeceksiniz zaten hafta sonu olduğu için.

Steam üzerinden 3 adet oyun aldım. Oyunların toplam tutarı 20,55tl. Ödeme yöntemi olarak İş Bankası'nı seçtim. Referans kodumu ve parayı yatıracağım banka hesap numarasını aldım ve Atm'nin yolunu tuttum. Bankamatiğe 25 Tl koydum. Banka hesap numarasını ve sipariş referans kodunu yazdım. Parayı gönderdim. Fakat şöyle bir sorun var. İş bankası para yatırma ücreti olarak 5tl kesti. (Ben 4 tl olduğunu düşünüyordum).

Şimdi ne olacak? 45 kuruş eksik gitmiş oldu para. Hangi adımları izlemeliyim?

Lütfen bilen birisi varsa cevaplasın.

Teşekkürler.
Sorunum çözüldü arkadaşlar.
Eğer başınıza böyle bir şey gelirse şuradan gerekli yerleri doldurarak paranızı banka hesabınıza ya da Ptt aracılığıyla geri alabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı