Steam alışverişinde ininal bloke sorunu

CaTchUp

Centipat
Makaleler
3
Yer
~Rx~
Öncelikle merhabalar, Steam'dan 1 gün önce Fall Guys adlı oyunu aldım ve 23 dakika civarı oynayıp iade talebinde bulundum. İade talebi bugün kabul edildi (galiba daha bakamadım ama büyük ihtimalle kartıma para geldi) fakat şuan Steam'den bir şey almak istediğimde kartınız bankanız tarafından bloke edildi gibisinden şeyler yazıyor. Bu yakın zamanda geçer mi yoksa başka şeyler yapmam gerekir mi?
Öncelikle merhabalar, Steam'dan 1 gün önce Fall Guys adlı oyunu aldım ve 23 dakika civarı oynayıp iade talebinde bulundum. İade talebi bugün kabul edildi (galiba daha bakamadım ama büyük ihtimalle kartıma para geldi) fakat şuan Steam'den bir şey almak istediğimde kartınız bankanız tarafından bloke edildi gibisinden şeyler yazıyor. Bu yakın zamanda geçer mi yoksa başka şeyler yapmam gerekir mi?

Arkadaşlar kartıma baktım ve para iade edilmemiş. :(
Öncelikle merhabalar, Steam'dan 1 gün önce Fall Guys adlı oyunu aldım ve 23 dakika civarı oynayıp iade talebinde bulundum. İade talebi bugün kabul edildi (galiba daha bakamadım ama büyük ihtimalle kartıma para geldi) fakat şu an Steam'den bir şey almak istediğimde kartınız bankanız tarafından bloke edildi gibisinden şeyler yazıyor. Bu yakın zamanda geçer mi yoksa başka şeyler yapmam gerekir mi?

Arkadaşlar kartıma baktım ve para iade edilmemiş. :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı