Çözüldü Steam "An itibarıyla bu ödeme metodu ile gerçekleştirilen alımları işleyemiyoruz" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İsmail Aras

Hectopat
Yer
Distopya
Dün akşam Mastercard ile Steam'den Garry's Mod alacaktım fakat oyunu alma işleminde şöyle bir hata çıktı karşıma: "An itibarıyla bu ödeme metodu ile gerçekleştirilen alımları işleyemiyoruz. Yaşattığımız rahatsızlık için özür dileriz ".

Akşam dedim ki yarın deneyeyim, şimdi de denedim yine olmadı. Ayrıca bazı ödeme yöntemlerinde de aynı hata çıkıyor. Bu nasıl düzelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar konuyu ben açmıştım ve çok fazla mesaj gelmiş. BoaCompra olmadan da oyun alabiliyorsunuz. Ben öyle yaptım ve işe yaradı. Eğer ininal Kart (Visa) veya Papara gibi(Mastercard) olan kartlarda sadece Visa veya Mastercard'ı seçerek oyun alabiliyorsunuz. Tek çözüm bu.
Arkadaşlar konuyu ben açmıştım ve çok fazla mesaj gelmiş. BoaCompra olmadan da oyun alabiliyorsunuz. Ben öyle yaptım ve işe yaradı. Eğer ininal Kart (Visa) veya Papara gibi(Mastercard) olan kartlarda sadece Visa veya Mastercard'ı seçerek oyun alabiliyorsunuz. Tek çözüm bu.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı