Çözüldü Steam Arkadaş Ağına Erişilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Skorlanch

Hectopat
Makaleler
1
2 gündür böyle forumda da araştırdım yine bir çözüm bulamadım. Mağazaya giriyor, saati kaydediyor hatta başarımı bile açıyor ancak başarım resimleri falan da gözükmüyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.

steamsorun.png

Çözüm
Modem’i 5-10 Dakika kapat sonra tekrar aç. Sorun çözülür muhtemelen. Aynı sorunu düşük internet hızın da yada sürekli aynı ağ içinde kalmaktan kaynaklı.
Modem’i 5-10 Dakika kapat sonra tekrar aç. Sorun çözülür muhtemelen. Aynı sorunu düşük internet hızın da yada sürekli aynı ağ içinde kalmaktan kaynaklı.

Çözüm

Bir işe yaramıyor hocam, hepsini denedim ayrıca steam üzerinden 2mb hızında oyun bile indirebiliyorum.
VPN ile bağlanıyor steam ağına.
Sanırım IP ile ilgili bir sorun var nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı