Steam arkadaş ekleme sorunu

utkyynr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür diliyorum. Steam hesabımdan 12 TL' lik CS GO aldığım halde kimseyi arkadaş olarak ekleyemiyorum. Arkadaş listemde 2 kişi olduğu halde arkadaş listeniz dolu diyor. Bir çözüm yolu var mıdır ? Şimdiden teşekkürler.

Seviye atlaman gerek şöyle; oyunu online veya botlar ile oynayarak steam kartı düşüreceksin, düşürdüğün kartları birleştirip seviye atlayacaksın veya para ile de satın alabilirsin steam'den tanesi 0.15 kuruş falan olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seviye atlaman gerek şöyle; oyunu online veya botlar ile oynayarak steam kartı düşüreceksin, düşürdüğün kartları birleştirip seviye atlayacaksın veya para ile de satın alabilirsin steam'den tanesi 0.15 kuruş falan olması lazım.

Benim anlamadığım şey bi arkadaşım 1. seviye 205 arkadaşı var ben de 1. seviyedeyim 2 arkadaşım var daha fazla ekleyemiyorum illa o dediğin şeyden almam mı gerek ? Bi arkadaşımla birlikte açtık hesabı onunkinde sorun yok istediği gibi ekleyebiliyor herkesi ben ise ekleyemiyorum.

İçinde oyun olmayan steam üyeliğimde bile 20 kişi ekli biraz bekleyin daha sonra düzelir veya web tarayıcısından ekleyin.

Chrome' dan da denedim bir şey değişmedi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı