Steam arkadaş ekleyemiyorum

Bugün Left 4 Dead 2 ve Euro Truck Simulator 2 satın aldım ancak arkadaş ekleyemiyorum.
Steam'de arkadaş eklemek için minimum 5 dolarlık alışveriş yapmak gerek.İsterseniz CS:GO gibi bedava oyunlardan da arkadaş ekleyebilirsin öyle olunca Steam'de de arkadaş ekleniyor.Bir çeşit hile gibi bir şey yani.

Arkadaş eklemenin guard ile alakası yok Level ile alakası var bildiğim kadarıyla.

En alakasız ihtimali yazmışsın tebrik ederim. Level ile ne alakası var? Guardı 15 gün aktif etmelisin dostum Level'in bir alakası yok git biraz araştır öyle gel.
Steam'de arkadaş eklemek için minimum 5 dolarlık alışveriş yapmak gerek. İsterseniz CS:GO gibi bedava oyunlardan da arkadaş ekleyebilirsin öyle olunca Steam'de de arkadaş ekleniyor. Bir çeşit hile gibi bir şey yani.

Nasıl yapıyorsun anlatabilir misin?

En alakasız ihtimali yazmışsın tebrik ederim. Level ile ne alakası var? Guardı 15 gün aktif etmelisin dostum Level'in bir alakası yok git biraz araştır öyle gel.

Mobil guard ile de alakası yok e mail guard ile de hesaplar kullanılabiliyor. Tek şart 5 doları geçmek.

Hocam aslında siz en alakasız ihtimali yazmışsınız. Guardla bir alakası yok. Steam kodu olmadan cüzdana kendiniz 5 dolar atmalısınız. Bu durumda arkadaş ekleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı