Steam Arkadaş Listesinin Açılmaması

Aynı sorun bende de var, CS:GO yükledim oyuna gireyim bari dedim masaüstünden oyuna girdim oyun içinde de FPS düşmesi sorunu yaşadım şaka gibi umarım en kısa sürede güncelleme gelir.
Bu arada dün sorunsuz kullanıyordum gece format attım yeni anakart ve işlemci aldıgım için, formatdan sonra kurduğum da böyle oldu.

Steam yeni kurulum yapanlar için sadece bu sorun var . Bende silip tekrar yükledim steami sonra bu olaylar oldu . Silmeden önce herhangi bir sorun yoktu . Yakında düzeltirler diye düşünüyorum.

Steam den geri dönüş geldi ve böyle yazıyordu :

Birçok kişi için işe yarayan birkaç çözüm adımı vardır:

• Steam'in en güncel sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun ve Steam'i yeniden başlatın.
• İnternet tarayıcısı önbelleğini temizleyin (Steam istemcisinde Ayarlar (Mac'lerde Tercihler) > İnternet Tarayıcısı kısmında bunun için bir buton mevcuttur).
• Eğer yukarıdakiler Windows için sorunu çözmediyse ekran kartı ile hızlandırılmış görüntü işlemeyi (Steam'de Ayarlar altında Arayüz içinde) devre dışı bırakın.
• Yukarıdaki her adımdan sonra Steam'i yeniden başlatın.

Bu sabah yeni ssdye sistem kurmak için bende formatladım ve aynı sorunu bende yaşıyorum. Yazılan çözümleri deneyeceğim ama genel bir sorun gibi duruyor. Çözülür kısa zamanda umarım.

Steam'den geri dönüş geldi ve böyle yazıyordu:

Birçok kişi için işe yarayan birkaç çözüm adımı vardır:

• Steam'in en güncel sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun ve Steam'i yeniden başlatın.
• İnternet tarayıcısı önbelleğini temizleyin (Steam istemcisinde Ayarlar (Mac'lerde Tercihler) > İnternet Tarayıcısı kısmında bunun için bir buton mevcuttur).
• Eğer yukarıdakiler Windows için sorunu çözmediyse ekran kartı ile hızlandırılmış görüntü işlemeyi (Steam'de Ayarlar altında Arayüz içinde) devre dışı bırakın.
• Yukarıdaki her adımdan sonra Steam'i yeniden başlatın.

Bunu yapmam yeterli oldu

Geri
Yukarı