Steam arkadaşa hediye oyun gönderilmiyor

Apx

Decapat
Steam'de arkadaşıma oyun gönderemiyorumç kütüphaneler Türkiye olarak ayarlı, bakiye yeterli.

unknown.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun göndermeye çalıştığınız hesap ile kısa süre önce arkadaş olmuş olabilirsiniz.

Çok sık oyun hediye etmiş olabilirsiniz.

Bu hata genel olarak bu 2 sebepten dolayı oluyor. Eğer oyun hediye etmek istediğiniz hesap ile kısa süre önce arkadaş oduysanız bir kaç gün (en az 3 gün) bekleyip deneyin. Yine olmaz ise Steam destek ile irtibata geçin, durumunuzu anlatın. Hesabınıza güncelleme yaptık bildirimi geldikten sonra denerseniz, işleminiz başarılı olacaktır.

Steam anasayfasına dönüp tekrar deneyin hediye yollamayı. Düzelecektir.

Olmadı maalesef.

Oyun göndermeye çalıştığınız hesap ile kısa süre önce arkadaş olmuş olabilirsiniz.

Çok sık oyun hediye etmiş olabilirsiniz.

Bu hata genel olarak bu 2 sebepten dolayı oluyor. Eğer oyun hediye etmek istediğiniz hesap ile kısa süre önce arkadaş oduysanız birkaç gün (en az 3 gün) bekleyip deneyin. Yine olmaz ise Steam destek ile irtibata geçin, durumunuzu anlatın. Hesabınıza güncelleme yaptık bildirimi geldikten sonra denerseniz, işleminiz başarılı olacaktır.

Teşekkürler başka kişilerde'de denedim'de aynı hatayı aldım olmazsa desteğe yazacağım.

Hesap detayları kısmından satın alma geçmişine girip mevcut satın almayı iptal edin. Birkaç dakika bekledikten sonra tekrarlayın satın alımı.

Oyunu hiç almıyor görsel'de olduğu gibi.

Olmadı maalesef.

Teşekkürler başka kişilerde'de denedim'de aynı hatayı aldım olmazsa desteğe yazacağım.

Oyunu hiç almıyor görsel'de olduğu gibi.
Satın alınamamış görünüyor olsa bile bazı durumlarda satın alma geçmişinde işlem olarak görünüyor. Kontrol ettiyseniz ve halen görünmüyorsa destekle iletişime geçip sorunu belirtirseniz hesabınızın kaydını güncellerler. Ayrıca satın almaya çalıştığınız kartta blokaj sebepli yetersiz bakiye olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Umarım yardımı dokunur.

Geri
Yukarı