Steam arkadaşı arıyorum

mr_hidir

Hectopat
Çevremdeki seviyesiz insanlardan çok sıkıldım artık. Aile fertlerine sövme boş yapma yani kısacası çevremde çok kalitesiz insanlar var ve ben bunlardan çok sıkıldım. Küfür etmeyin demiyorum ister edin ister etmeyin bu beni ilgilendirmez fakat niye durup dururken aile ferdine veyahut da bana küfür etmesi sinirimi bozuyor. Ha bir şey yapsam küfür edin ama bana edin öyle kişilerin Steam üzerinden (aşağıda bağlantıyı paylaşacağım) arkadaş olarak ekleyebilirler.

Çok nadir bazı anlarda küfür duyunca takıntılı gibi uzaklaşmıyorum ancak sürekli edilince o seviyede muhabbeti sevmiyorum. Bir kısım yeni nesil bunu samimiyet ve eğlence olarak görüyor. Ama ben öyle bir kültürde büyümedim. Başkasına bile edilse beni rahatsız ediyor.

Bir kısım yeni nesil için ana bacı sövmek bile dert olmuyor hatta tam tersi bundan keyif alıyorlar.

Çok nadir bazı anlarda küfür duyunca takıntılı gibi uzaklaşmıyorum ancak sürekli edilince o seviyede muhabbeti sevmiyorum. Bir kısım yeni nesil bunu samimiyet ve eğlence olarak görüyor. Ama ben öyle bir kültürde büyümedim. Başkasına bile edilse beni rahatsız ediyor.

Bir kısım yeni nesil için ana bacı sövmek bile dert olmuyor hatta tam tersi bundan keyif alıyorlar.
Aynı şekilde beni de etkiliyor.

Sosyal de Rainbow Six oynayan çok fazla kişi var. Acaba bu grup için Discord sunucusu açmalı mıyız? Kendi fikrimce açmamız güzel olur. Hem de benim gibi tek oynayan kişiler yanlarına arkadaş bulmuş olur.

Hocam beni ekle istersen arada CS:GO oynarız 😀
Ekledim :)
Rainbow Six oynuyorsanız imzamdaki Steam profil linkinden ekleyebilirsiniz.
Ekledim :)

Ben de yeni nesilim bunu böyle genelleme yapmak bence doğru olmaz.
Sosyal de Rainbow Six oynayan çok fazla kişi var. Acaba bu grup için Discord sunucusu açmalı mıyız? Kendi fikrimce açmamız güzel olur. Hem de benim gibi tek oynayan kişiler yanlarına arkadaş bulmuş olur.
O'nun biraz degisigi benim de kafamda var da sinavlarim var en azından bi bir iki hafta sonrasında olabilir
Hocam 17 yaşımdayım yine de ekleyeyim mi

Yeni konular

Geri
Yukarı