Steam arkadaşı hesaptaki oyunlara erişebiliyor

Merhaba, arkadaşım Fall Guys oynamak için Steam hesabımı istedi, sonra tüm oyunları oynamaya başladı. Ben de onu nazikçe uyarmama rağmen hala oynuyor. Bunu nasıl engellerim? Şifremi bile değiştirdim, olmadı. Ne yapmam lazım?

Steam Guard'ın mobil halini kullanmasanız bile e-posta üzerinden her giriş için Steam kodu gerektirdiğini hatırlıyorum, yanlış da olabilirim, yanlışsam düzeltin.

1- Steam uygulamanızı açın, uygulamanın sol üstündeki "Steam" seçeneğine bastıktan sonra "ayarlar" kısmına basın.
Eki Görüntüle 704698
2- Açılan pencere üzerinden sol taraftaki listenin 2. sırasında bulunan "aile" seçeneğine basın ve sağ taraftan "diğer bilgisayarları yönet" yazısına tıklayın.
Eki Görüntüle 704699
3- Yeni bir pencere açılacak, bu pencereden aile kütüphanenizin paylaşımını geri çekebilir veya yeni gelen istekleri kabul edebilirsiniz.

Eki Görüntüle 704722

Çok teşekkürler peki 3. resimde 2 satırlı yerdeki altaki kullanıcı sizde de geri çek var bende de 2 tane arkadaşım 2 farklı hesabla girmiş onları da geri çekiyim mi?

Çok teşekkürler peki 3. resimde 2 satırlı yerdeki altaki kullanıcı sizde de geri çek var bende de 2 tane arkadaşım 2 farklı hesabla girmiş onları da geri çekiyim mi?
Geri çek. Lazım olan olursa tekrar ekle.

Aşama 1.

setting1.png

set1.png

set2.png

Ekran görüntülerin sırasına göre denerseniz sevinirim, onun dışında üstte eklemek için bir seçenek olabilir. Benim ekli olduğundan kaldır seçeneği var, sizde ekle olabilir. Eklerseniz daha güvenli olur sizin için.

Dipnot: E posta değiştirmek iyi bir fikir değil. İlk e postayı bilen hesabı her türlü senden alabilir. E postanın şifresini değiştir aynı ise.

Geri çekmek isterseniz çekebilirsiniz, konu başlığınızı ilgilendiren bir problem olduğu için geri çekmeniz yararınıza olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı