Steam arkadaşla oynamalık oyun tavsiyesi

Massaka-Diablo

Picopat
Arkadaşlar Steam'da evden arkadaşla oynamalık ücretli-ücretsiz fark etmez eğer ücretliyse 40 TL'yi geçmeyecek Online oyun önerileriniz var mı? (ETS 2, garry’s mod ve Raft hariç)

The Forest cidden çok eğlenceli hikayeli olarak çok beğendiğim Half-Life 2 var onu aldıktan sonra snergy diye bir uygulama var o bedava zaten Half-Life 2'yi yükleyip snergy di yükleyip snergy girip sunucu kurabilirsin arkadaşlarına IP atıyordun galiba zaten basit bir şey Hamachi'li internette nasıl yapıldığına daim videolar var zaten Rocket League oynayabilirsin derim de Epic'de bedava olacak zaten :D dont strave together var o da iyi terraia idi galiba yanlış yazmış olabilirim çok arkadaşın varsa town of salem oynayabilirsiniz.

The Forest cidden çok eğlenceli hikayeli olarak çok beğendiğim Half-Life 2 var onu aldıktan sonra snergy diye bir uygulama var o bedava zaten Half-Life 2'yi yükleyip snergy di yükleyip snergy girip sunucu kurabilirsin arkadaşlarına ıp atıyordun galiba zaten basit bir şey Hamachi'li internette nasıl yapıldığına daim videolar var zaten Rocket League oynayabilirsin derim de Epic'de bedava olacak zaten :D dont strave together var o da iyi terraia idi galiba yanlış yazmış olabilirim çok arkadaşın varsa town of salem oynayabilirsiniz.

Rocket League ne zaman bedava olacak?
Fall guys alınabilir. Arkadaşlarla çok eğlenceli oluyor. Ben denedim fakat hiç arkadaşım olmadığı için sarmadı beni.

Fall guys bende almayı düşünüyordum ama sistem yetmiyor. Benim sistem i3, 4 GB RAM ve 2 GB ekran kartı var. Fall guys ta i5, 8 GB RAM ve GTX 660 istiyor. Bu kadar basit bir oyun bile yüksek sistem istiyor :(

Fall guys bende almayı düşünüyordum ama sistem yetmiyor. Benim sistem i3, 4 GB RAM ve 2 GB ekran kartı var. Fall guys ta i5, 8 GB RAM ve GTX 660 istiyor. Bu kadar basit bir oyun bile yüksek sistem istiyor :(

Vallahi bilmiyorum ama ağustos ayı içerisinde çıkmalı bir de fall guys o kadar sistem gereksinimi olduğunu sanmam çünkü Minecraft ile bence aynı ölçüye sahip bence fall guys Steam'den al dene FPS sıkıntı yaşarsan iade edebilirsin bildiğim kadarıyla 14 gün geçmemeli ve oyunu 2 saatten fazla oynamamalısın o zaman iade edebilirsin ben bir zat bir oyunu iade ettim parayı geri verdiler.

Bu sistem fall guys oynatır daha kötüsünde 30fps almıştım. Gerçi bu saatten sonra olmaz ama yine de söyleyeyim.

Geri
Yukarı