Çözüldü Steam arkadaşlarımın profilinde üyeliğimi göstermemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ÖmerKu

Hectopat
Makaleler
3
Normalde hesabım 50 level en yukarıda olmam lazım ama fazla arkadaş sayısına sahip arkadaşlarımda ya listede olmuyorum ismimi yazınca çıkmıyorum bile diğer az arkadaşa sahip olan kişilerde ise en sondayım, aslında başta olmam gerekiyor 2 gündür Steam destekten cevap bekliyorum yani sorunum 2 gündür var. Her şeyi denedim. Başlığı levelimi göstermemesi olarak yazmıştım üyeliğimi değil haberiniz olsun galiba değiştirmişler.

Dosya Ekleri

• IMG-20221024-WA0000.jpg
    IMG-20221024-WA0000.jpg
    144,7 KB · Görüntüleme: 64
  • Screenshot_20221024-214619_Steam Chat.jpg
    Screenshot_20221024-214619_Steam Chat.jpg
    201,7 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:
Çözüm
@ÖmerKu sizinle aynı sorunu yaşayan pek çok kişi var. Genelde bir süre sonra kendiliğinden düzelmiş. Level yükseltmeden önce 4-5 gün civarı bekleyin isterseniz.
O bende de olmuştu sadece çevrim içi kullanıcılar başta gözüküyordu çevrim içi olanların arasında ki en yükseği en üste koyuyolardı birkaç gün sonra hiçbir şey yapmadan düzeldi.

O bende de olmuştu sadece çevrim içi kullanıcılar başta gözüküyordu çevrim içi olanların arasında ki en yükseği en üste koyuyolardı birkaç gün sonra hiçbir şey yapmadan düzeldi.

Problemde tam orada çevrimiçi olsam da düzelmiyor forumda baktım başkaları da yaşamış ama düzelme olmuş. Bende en az 1 gündür böyle acaba fazla mı telaş yapıyorum. Bende çevrimiçi veya çevrimdışı olması fark etmiyor. Arkadaşım 45 gündür çevrimdışı benim hesabımda levelinden dolayı 1.sırada.

Problemde tam orada çevrimiçi olsam da düzelmiyor forumda baktım başkaları da yaşamış ama düzelme olmuş. Bende en az 1 gündür böyle acaba fazla mı telaş yapıyorum. Bende çevrimiçi veya çevrimdışı olması fark etmiyor. Arkadaşım 45 gündür çevrimdışı benim hesabımda levelinden dolayı 1.sırada.

Neden bu kadar telaş yaptığınızı anlamadım. En üst sırada gözükmenin ne gibi bir avantajı var ki?

Hocam steam profilinizi atar mısınız?

Neden bu kadar telaş yaptığınızı anlamadım. En üst sırada gözükmenin ne gibi bir avantajı var ki?
Level kasmanın bir amacı da odur herkesin farklı takıntıları vardır.

Sen konuyu başka bir yerinle mi okudun acaba ressimlere bak adımı yazınca çıkmıyorum bile en sonda olunca da arkadaşlarım beni bulamıyor. Steam sisteminde level almak zaten zor en sonda olacaksam ne anlamı var.

Sen konuyu başka bir yerinle mi okudun acaba ressimlere bak adımı yazınca çıkmıyorum bile en sonda olunca da arkadaşlarım beni bulamıyor. Steam sisteminde level almak zaten zor en sonda olacaksam ne anlamı var.

Level gösteriş dışında bir şey değil. Bu kadar kafaya takılacak bir şey hiç değil. Neyse iyi Sosyaller.

Hocam steam profilinizi atar mısınız?

Level kasmanın bir amacı da odur herkesin farklı takıntıları vardır.

Level gösteriş dışında bir şey değil. Bu kadar kafaya takılacak bir şey hiç değil. Neyse iyi sosyaller.

Gösteriş dışında elbette bir şey bir kere senin vitrin sayını arttırmana yarıyor ve arkadaş ekleme limitini arttırıyor aklıma gelmesede daha özelliği eminim vardır. Sen bana yardımcı olmaya mı geldin yoksa benim gibi 5 yıldır Steam kullanan birine level öğretmeye mi?

Level gösteriş dışında bir şey değil. Bu kadar kafaya takılacak bir şey hiç değil. Neyse iyi Sosyaller.
Hocam iki dakika arkadaşlık listenizi açabilir misiniz?

Gösteriş dışında elbette bir şey bir kere senin vitrin sayını arttırmana yarıyor ve arkadaş ekleme limitini arttırıyor aklıma gelmesede daha özelliği eminim vardır. Sen bana yardımcı olmaya mı geldin yoksa benim gibi 5 yıldır Steam kullanan birine level öğretmeye mi?

Evet level zaten gösteriş amaçlı bir şey hocam ona bir şey demedik.

Hocam iki dakika arkadaşlık listenizi açabilir misiniz?

Evet level zaten gösteriş amaçlı bir şey hocam ona bir şey demedik.

Listemi açarım ama bir faydası dokunmaz kendi arkadaşlarıma baktırdım onlarda en sondasın dedi falan onlarada bu ressimleri attım aynı şeyleri onlarda dedi sonra ismimi yazınca da çıkmıyorum deyince internete bak falan dedi.

Levelimi kafama takmıyorum iki gün önce profilimin yanında levelim yazıyordu oda gitti benim diğer insanlardan farkım ne acaba ?

Dosya Ekleri

• IMG-20221024-WA0001.jpg
    IMG-20221024-WA0001.jpg
    129,5 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı