Çözüldü Steam arkadaşlarımın profilinde üyeliğimi göstermemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ÖmerKu

Hectopat
Makaleler
3
Normalde hesabım 50 level en yukarıda olmam lazım ama fazla arkadaş sayısına sahip arkadaşlarımda ya listede olmuyorum ismimi yazınca çıkmıyorum bile diğer az arkadaşa sahip olan kişilerde ise en sondayım, aslında başta olmam gerekiyor 2 gündür Steam destekten cevap bekliyorum yani sorunum 2 gündür var. Her şeyi denedim. Başlığı levelimi göstermemesi olarak yazmıştım üyeliğimi değil haberiniz olsun galiba değiştirmişler.

Dosya Ekleri

• IMG-20221024-WA0000.jpg
    IMG-20221024-WA0000.jpg
    144,7 KB · Görüntüleme: 64
  • Screenshot_20221024-214619_Steam Chat.jpg
    Screenshot_20221024-214619_Steam Chat.jpg
    201,7 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:
Çözüm
@ÖmerKu sizinle aynı sorunu yaşayan pek çok kişi var. Genelde bir süre sonra kendiliğinden düzelmiş. Level yükseltmeden önce 4-5 gün civarı bekleyin isterseniz.
Listemi açarım ama bir faydası dokunmaz kendi arkadaşlarıma baktırdım onlarda en sondasın dedi falan onlarada bu ressimleri attım aynı şeyleri onlarda dedi sonra ismimi yazınca da çıkmıyorum deyince internete bak falan dedi.

Levelimi kafama takmıyorum iki gün önce profilimin yanında levelim yazıyordu oda gitti benim diğer insanlardan farkım ne acaba?

1666638974410.png

Hocam şu kısmı kapatıp açar mısınız?

İmkanınız varsa level atlamayı dener misiniz?

Güzel fikir, ama yarın deneyceğim çok yoruldum bununla uğraşmaktan çok saçma bir şey muhtemelen 53 seviyeden 54 seviyeye çıkmak bana pahalıya sebep olacak.

İmkanınız varsa level atlamayı dener misiniz?

Normalde arkadaşlarıma beni profilden kolaylıkla bulup eklersiniz dedim dershanede bugün elimde patladı 60 tane kişi arasından adımı yazsa çıkmıyorum. Alışmışım yanımda 53 level yazıp en yukarıda durmaya şimdi sürünüyorum gibi.

Steam'ın sunucusundan da olabilir mesela şu kişilere basıyorum ama beni sokmuyor.

Dosya Ekleri

• IMG-20221024-WA0001.jpg
    IMG-20221024-WA0001.jpg
    129,5 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_20221024-222738_Steam.jpg
    Screenshot_20221024-222738_Steam.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
@ÖmerKu sizinle aynı sorunu yaşayan pek çok kişi var. Genelde bir süre sonra kendiliğinden düzelmiş. Level yükseltmeden önce 4-5 gün civarı bekleyin isterseniz.

Yarın level atlamam için gereken ücreti hesaplarım ama muhtemelen dediğiniz gibi 3-4 gün civarı beklerim tavsiyeniz için tekrardan teşekkürler. Zaten destek normalde 1 gün içinde döner dönmediğine göre sunucu hatası gibi küçük yani benim düzeltemeyeceğim bir sorun gibi duruyor. Özellikle bu forumda bayağı kişinin başına gelmiş tavsiyeniz için tekrardan teşekkür ediyorum aklıma gelmeyen bir fikri söylediniz sonuçta.

5 TL gibi bir fiyata oyun kartlarından aldım 54 levele az kalmış. İki kere rozet işledim 54 yaptı beni ve artık eskisi gibi en yukarlardayım. Ne kadar saçma bir sorun ve ne kadar saçma bir çözüm. Mantığı ne acaba şimdi bu sunucu sorunu mu yoksa böyle bir kural mı vardı ?

Allah razı olsun senden ya beni 5 liraya büyük dertten kurtardın reis. 2 gündür gamer olarak hayatı sorguluyordum ben niye listelerde yokum diye. Şu platformlardan bir Steam seviyordum oda korkuttu.

Bu mesaj yeni geldi, metine göre serverlardaki hatayı çözmüşler böyle bir hata yaşayan varsa artık yaşamaz diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221024-231030_Steam.jpg
    Screenshot_20221024-231030_Steam.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_20221026-215606_Steam.jpg
    Screenshot_20221026-215606_Steam.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

Geri
Yukarı