Steam Arkaplan Tavsiyesi

• Konuyu başlatan muzan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 30B
Daha başlamadım bile sınav haftasıydı. En az 300 saati var daha onun. :)
Aynı şeyleri milyonlarca yaptığımız oyunlar bende baygınlık yapıyor daha ilk şehir i temizleyip haritaya şöyle bir bakayım dedim ve haritanın çok küçük bir bölümünü açabildiğimi gördüm sonrasında oyunu kapatıp sildim.

Aynı şeyleri milyonlarca yaptığımız oyunlar bende baygınlık yapıyor daha ilk şehir i temizleyip haritaya şöyle bir bakayım dedim ve haritanın çok küçük bir bölümünü açabildiğimi gördüm sonrasında oyunu kapatıp sildim.

Sky Fortress DLC'si ile oyun resmen baştan aşağı değişiyor. Ben Just Cause serisini zaten çok seven biriyim. Boş takılıp kafa dağıtan en iyi oyunlardan biri.

Just Cause a nasıl 40 saat dayandınız helal olsun size plaket verilmeli bence. :)
Tam kafa dağıtmalık bir oyun. :D Uçağa araba bağlamak, inekleri rokete çevirmek, uçağın üstünde yürümek filan eğlenceli oluyor. Zevk meselesi, benim kayıtlı oyunum silinmese ben de oynardım. Kayıt silinmişti, ben de baştan oynamak istemedim. PS4'de bitirdim.

Tam kafa dağıtmalık bir oyun. :D Uçağa araba bağlamak, inekleri rokete çevirmek, uçağın üstünde yürümek filan eğlenceli oluyor. Zevk meselesi, benim kayıtlı oyunum silinmese ben de oynardım. Kayıt silinmişti, ben de baştan oynamak istemedim. PS4'de bitirdim.

Sırf wingsuit ile uçmak için bile oynanır. Şuanlık rekorum 17 dakika. :D

15a2ff3e56ec511ec8f2aa05cd5afe605f16985f.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı