Steam Ark'ı tekrar indiriyor

sevgilimaldattı

Hectopat
Daha fazla  
Ark dosyaları var, inik hatta yani ama Steam de oyunu tekrar yüklüyor. Steam'ı silip yeniden yükledi, dosyaları sildi sonra tekrar yükledi, acf dosyası vardı onu sildi yenisini indirdi, bu 3 şeyi yaptık ama yine de inmedi. Ark zaten tek başına oynayınca sıkan bir oyun ben de sürekli oynayabilsin diye uğraşıyorum çünkü sıkıldım artık tek oynamaktan.

Ark oyununun dosya bütünlüğünü doğrulayın, eğer işe yaramazsa Steam'ın sol üstündeki Steam yazısına tıklayıp ayarlar/indirmeler bölümünden indirme önbelleğini temizle seçeneğini deneyin.

Ark dosyaları var, inik hatta yani ama Steam de oyunu tekrar yüklüyor. Steam'ı silip yeniden yükledi, dosyaları sildi sonra tekrar yükledi, acf dosyası vardı onu sildi yenisini indirdi, bu 3 şeyi yaptık ama yine de inmedi. Ark zaten tek başına oynayınca sıkan bir oyun ben de sürekli oynayabilsin diye uğraşıyorum çünkü sıkıldım artık tek oynamaktan.
Dosyaları farklı bir konuma taşıyıp indirmeyi tekrar başlatın sonra steami kapatıp dosyaları steamin oluşturduğu klasöre geri koyun. Bence böyle çözülebilir.
PC de tek başınıza sıkıldıysanız mobile beklerim 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı