Steam İndirilen oyunu tekrar indiriyor

xKasapBey

Femtopat
Daha fazla  
Synced oyununu indirdim. 117 GB'dan 69 GB kaldı PC'de yer. Şimdi tekrar indirmeye çalışıyor? Ama ben indirdim.

Edit: Daha önce de ETS 2 indirip oynayıp diğer gün tekrar indirmeye aldı. Durduık yere oyunları tekrar in

Kurmaya calisiyor olmasin oyunu? Dosyalari indirdikten sonra gerekli oyun kurulumunu da yapar, bu yuzden indirilmis gibi gozukur.
Sanmıyorum. Tek bu oyunda olmadı. Birde oyun dosyası boş gözüküyor ama 1.1gb indirmiş.
3.png

Soylediginiz oyun indikten sonra yine bastan iniyor dediginiz sorun. Kucuk bir oyunda sorunsuz kurulum yapiyorsa bunda da normal indirip kurmasi lazim Steam'in.

Bir oyyun üzerinde deniyorum

Soylediginiz oyun indikten sonra yine bastan iniyor dediginiz sorun. Kucuk bir oyunda sorunsuz kurulum yapiyorsa bunda da normal indirip kurmasi lazim Steam'in.
Kücük boyutlu bir oyun indirdim. Dİrek açtı oyunu. Ne anlamam lazım bundan.
1694710691931.png

Kücük boyutlu bir oyun indirdim. Dİrek açtı oyunu. Ne anlamam lazım bundan.

İndirilen yüklenen ibaresi nedir ?:
sss.png

@xKasapBey Steam oyunu arsiv gibi dosyalari sikistirilmis halde indirir. Bunu "Indirilen" kisminda gosterir. Daha sonra bu arsivi acar, oyunu kurar, bu da "Yuklenen" kismina denk geliyor. Yani oyunun inmesi yetmiyor, yuklenmesi de bitmeli. Ondan sonra oyunu acmaya izin veriyor.

Geri
Yukarı