Steam Assetto Corsa Ultimate sadece "Hediye olarak satın al seçeneği" görünüyor

Bayır Domuzu 58

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Daha önce Steam'den Assetto Corsa satın almıştım. Sadece Assetto Corsa. Yani içerisinde Assetto Corsa + DLC'ler olan "Assetto Corsa Ultimate Edition" paketi değil. Şu an o paketi satın almam gerekiyor. Fakat daha önceden Assetto Corsa'yı satın aldığım için bu paketi satın alamıyorum. Satın al kısmı yerine "Hediye et" seçeneği var. DLC'leri teket teker almak pahalıya geliyor. Şu an indirimle birlikte 15 TL'ye düşmüş. Bu paketi nasıl satın alabilirim? Veya en azından paketi satın alabilmek için Assetto Corsa'yı kütüphanemden nasıl silebilirim?
Yani Assetto Corsa'ya sahip olduğumdan dolayı paketi satın alamıyorum.

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal Asetto Corsa versiyonunu iade etmeniz gerekiyor. Eğer oynanış süreniz 2 saati geçmişse ve iade edemiyorsanız ise maalesef paketteki DLC leri tek tek almanız gerekiyor, kampanyadan yararlanamazsınız.

• Steam Destek sayfasına girin.
  • Oyunlar, Yazılım, vs. menüsüne girip silmek istediğiniz oyunu seçin.
  • Açılan sayfada Bu oyunu hesabımdan kalıcı olarak kaldırmak istiyorum seçeneğine tıklayın.

Ardından Ultimate paketi alabilmen lazım.

• Steam Destek sayfasına girin.
  • Oyunlar, Yazılım, vs. menüsüne girip silmek istediğiniz oyunu seçin.
  • Açılan sayfada Bu oyunu hesabımdan kalıcı olarak kaldırmak istiyorum seçeneğine tıklayın.

Ardından Ultimate paketi alabilmen lazım.
Maalesef bu teknik işe yaramıyor. Oyunu sadece kütüphanenizden kaldırıyor. Tekrar satın almak istediğiniz zaman ise "bu ürünü buraya tıklayarak geri getirebilirsiniz" gibi bir seçnek çıkarıyor. Tıkladığınız zaman oyunu tekrardan kütüphanenize ekliyor. 😔

Arkadaşlar mecburen teker teker satın aldım. Başka bir çözüm bulamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı