Çözüldü Steam atölye öğesi indirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

unkown_09

Hectopat
Merhaba Epic Games'ten oynadığım Cities Skylines'i normal şekilde bir süre oynadım ama sıkıldığım için silmiştim şimdi tekrardan yükledim ve Steam atölyesindeki modlardan kurmak istiyorum internette birkaç tane Steam workshop downloader var bunlar güvenilir midir kullansam sıkıntı olur mu?

Çözüm
Şu siteden daha önce aynı şekilde Cities: Skylines için modlar indirip kurmuştum. Bir sorun yaşamadım ancak bir zaman sonra çok sıkıcı bir hal alıyor, denk getirirsen indirimde Steam'den de almanı tavsiye ederim.
Şu siteden daha önce aynı şekilde Cities: Skylines için modlar indirip kurmuştum. Bir sorun yaşamadım ancak bir zaman sonra çok sıkıcı bir hal alıyor, denk getirirsen indirimde Steam'den de almanı tavsiye ederim.

Çözüm

Tavsiye için teşekkürler, güzel bir indirim gelirse 2. oyununu almayı planlıyorum.

Tekrardan rahatsız ediyorum siteden indirdiğim modları mods klasörüne atıp oyunu açıyorum ama oyunda gözükmüyor tam olarak nasıl yapıldığını biliyor musun?

Son düzenleme:
Tekrardan rahatsız ediyorum siteden indirdiğim modları mods klasörüne atıp oyunu açıyorum ama oyunda gözükmüyor tam olarak nasıl yapıldığını biliyor musun?

Estağfurullah, ne rahatsızlığı. Ben yapalı çok uzun süre oldu. (En az 4 yıl olmuştur.) O yüzden tam olarak nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. Ama bazı modların çalışmadığını ben de hatırlıyorum. Sende de böyle mi? Hepsi mi çalışmıyor yoksa bazıları mı?

Estağfurullah, ne rahatsızlığı. Ben yapalı çok uzun süre oldu. (en az 4 yıl olmuştur.) O yüzden tam olarak nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. Ama bazı modların çalışmadığını ben de hatırlıyorum. Sende de böyle mi? Hepsi mi çalışmıyor yoksa bazıları mı?

Hepsi çalışmıyor ZIP olarak da klasör olarak da denedim olmadı.

Geri
Yukarı