Steam "Bağlantı Kesildi" Sorunu

Charles Bronson

Kilopat
Merhaba arkadaşlar

yaklaşık 4 gündür Steam'de, Rocket League ve CS:GO oynarken birkaç dakika sonra bağlantı kesildi deyip oyunun ana menüsüne atıyor beni. ne yaptıysam çözemedim. Canlı yayın veya video izlerken internet ile ilgili bir problem yaşamıyorum. Bugün temiz kurulum yaptım, tüm driverları güncel olarak yükledim fakat hala aynı hata devam ediyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

hız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Upload hızın gereğinden biraz düşük servis sağlayıcının desteği ile iletişime geç. Steam'i ise silip baştan yüklemeyi dene eksik bir dosyası olabilir.

Upload hızın gereğinden biraz düşük servis sağlayıcının desteği ile iletişime geç. Steam'i ise silip baştan yüklemeyi dene eksik bir dosyası olabilir.
Dün PC ye format attım, herşeyi güncel olarak olarak yükledim, ilk mesajımda belirtmiştim. Upload hızım genellikle o şekilde ama 2 aydır böyle bir problem yoktu. TTNET sayesinde birçok kullanıcıda da hız bu şekilde maalesef.
Olay görüntüleyicisi'nde şöyle bir hata gözüküyor;

''Error: Failed to add firewall exception for C:\Program Files (x86)\Steam\bin\cef\cef.win7x64\steamwebhelper.exe''

Dün PC ye format attım, herşeyi güncel olarak olarak yükledim, ilk mesajımda belirtmiştim. Upload hızım genellikle o şekilde ama 2 aydır böyle bir problem yoktu. TTNET sayesinde birçok kullanıcıda da hız bu şekilde maalesef.
Olay görüntüleyicisi'nde şöyle bir hata gözüküyor;

''Error: Failed to add firewall exception for C:\Program Files (x86)\Steam\bin\cef\cef.win7x64\steamwebhelper.exe''
Demek ki Steam de bir hata var Steam desteği ile iletişime geçip yardım iste sana çözüm bulacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı