Steam bahar indirimleri oyun önerisi

Hunt: Showdown öneririm. Tam da şimdi onun hakkında bir konu açmıştım oyunu kısaca anlattım ve sorularınız varsa sorabilirsiniz diye yazdım. Oyun indirimde 43,60 TL bir fiyata sahip oldukça uygun.
Hocam okudum yazınızı ama kafama takılan iki soru var 1. si bi arkadaşımla oyunu alsak rakip olabiliyormuyuz oyunda tek ikimizin oldugu bir oda kuruluyor mu ikinciside yine arkadaşımla beraber olup takılabiliyormuyuz sadece ikimiz farklı oyuncular olmadan?

Hocam okudum yazınızı ama kafama takılan iki soru var 1. si bi arkadaşımla oyunu alsak rakip olabiliyormuyuz oyunda tek ikimizin oldugu bir oda kuruluyor mu ikinciside yine arkadaşımla beraber olup takılabiliyormuyuz sadece ikimiz farklı oyuncular olmadan?
Hayır rakip olamıyorsunuz özel oda kurma da yok. Aynı şekilde ikiniz takım olarak tek girip takılamıyorsunuz başkaları olmak zorunda.

Batman Collection 15 TL tüm seriler var Origins harici
Oynadığım tüm oyunlar arasında hemen hemen en iyilerden birisi de bu paket diyebilirim. En son oyundan öncekiler bile grafikleri çok iddialı olmasa bile zamanının ötesinde yapımlar olduğunu söyleyebilirim oynamayan oyuncuların kaçırmaması gereken paket.

Yeni konular

Geri
Yukarı