Steam Bakiye Kartları Nerelerde Satılıyor?

Kesmeme ihtimali yok. İllaki bir yerden kesiyorlardır. Aç kalacak değiller.

Çoğu kart aylık para kesiyor. Diyelim ki 10 ay para yatırmadın Paycell'e gidip 20 TL yatırıyorsun bakiyene 10 TL geliyor gibi gibi.

Kesmeme ihtimali yok diye bir şey yok, Papara ve Tosla özellikle hiç kesmiyor. Ben iki kartıda 1 yıldır kullanıyprum 1 kuruş dahi kart kullanım ücreti vs. Almadılar.

Hocam kim neyi kesiyor tam anlamıyla ben anlamadım şahsen? Neden bir kredi yada banka kartı ile yükleme yapmıyorsunuz yada oyunu alacakken o kart bilgileriyle alış-veriş yapmıyorsunuz bunu merak etmiştim ben
Kredi kartları da çoğunlukla yıllık para alıyor. 100 TL falan oluyor.
Kesmeme ihtimali yok diye bir şey yok, Papara ve Tosla özellikle hiç kesmiyor. Ben iki kartıda 1 yıldır kullanıyprum 1 kuruş dahi kart kullanım ücreti vs. Almadılar.
Garip. Nerden kazanıyorlar acaba? (Satış dışında)

Kredi kartları da çoğunlukla yıllık para alıyor. 100 TL falan oluyor. Yani kaçarı yok.
Buradan bakabilirsin, kendi sitesi varsayımda bulunmaya gerek yok.

Kredi kartları da çoğunlukla yıllık para alıyor. 100 TL falan oluyor. Yani kaçarı yok.

Garip. Nerden kazanıyorlar acaba?
Hocam hala anlam veremiyorum siz süre gelen hayatınızda kredi veya banka kartlarınızı sadece steam alışverişlerinde mi kullanıyorsunuz :D Yani cidden 50 TL lik bakiye için avm avm dolaşıp kart almak bana hiç mantıklı gelmiyor açıkcası. Fakat tabi sizin bileceğiniz iş hayırlısı.

Hocam hala anlam veremiyorum siz süre gelen hayatınızda kredi veya banka kartlarınızı sadece steam alışverişlerinde mi kullanıyorsunuz :D Yani cidden 50 TL lik bakiye için avm avm dolaşıp kart almak bana hiç mantıklı gelmiyor açıkcası. Fakat tabi sizin bileceğiniz iş hayırlısı.
Yürümekte iyi geliyor.
Buradan bakabilirsin, kendi sitesi varsayımda bulunmaya gerek yok.
100 TL'yi paparaya söylemedim.

O konuda bilgiye sahip değilim 😀. Ancak geri para isdeleri bile yapıyorlar mesela Netflix YouTube Premium ve Spotify da %50 kampanyaları bile var. Ve dahası…
Kredi kartları da çoğunlukla yıllık para alıyor. 100 TL falan oluyor.

Garip. Nerden kazanıyorlar acaba? (Satış dışında)
Papara kartları üzerinden yapılan harcamalardan aldığı komisyondan kazanıyor. %3 lük bir komisyonu var. Biz ofiste aylık 550.000TL den fazla reklam harcaması yapıyoruz Papara kartları ile facebook üzerinden. Papara'da bu 550.000tl nin %3'ünü cepliyor :)
Papara kartları üzerinden yapılan harcamalardan aldığı komisyondan kazanıyor. %3 lük bir komisyonu var. Biz ofiste aylık 550.000TL den fazla reklam harcaması yapıyoruz Papara kartları ile facebook üzerinden. Papara'da bu 550.000tl nin %3'ünü cepliyor :)
Fakat bu bahsettiğim komisyon kurumsal papara hesapları için geçerli. Bireysel değil yanlış anlaşılmasın.

Geri
Yukarı