Steam bakiyemi nasıl nakite çevirebilirim?

@TEKİNOGLİ EFT hafta sonları geçmiyor, Pazartesi günü bu işlemi yapabiliriz. En fazla yarım saat içinde para hesabına geçmiş olur yalnız hesap IBAN'ı ve kime aitse tam adını doğru vermen gerekiyor, bir sorun olursa para geri gönderilebilir. O durumda bizim işlemimiz en fazla yarım saat kadar daha uzayabilir ama bir sorun çıkmaz.

Tabi Steam konuşmamız, IBAN ve kişi adı, banka dekontu görsellerini saklayacağım. Karşılıklı birbirimizi korumuş oluruz, benzerini sen de yapabilirsin.

Son düzenleme:
Siz şahsen tanıyor musunuz yoksa forumdamı arkadaşlık ilişkiniz var kefil olur musunuz arkadaşa?
Şahsen tanıyorum. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

@TEKİNOGLİ EFT haftasonları geçmiyor, Pazartesi günü bu işlemi yapabiliriz. En fazla yarım saat içinde para hesabına geçmiş olur yalnız hesap IBAN'ı ve kime aitse tam adını doğru vermen gerekiyor, bir sorun olursa para geri gönderilebilir. O durumda bizim işlemimiz en fazla yarım saat kadar daha uzayabilir ama bir sorun çıkmaz.

Tabi Steam konuşmamız, IBAN ve kişi adı, banka dekontu görsellerini saklayacağım. Karşılıklı birbirimizi korumuş oluruz, benzerini sen de yapabilirsin.
Tamamdır.
İsterseniz özelden mesaj atın telefon numaralarımızı alalım.

güvenilir referans istersen @Asım Demir @SypeR gibi kişilerin bana kefil olacaklarından hiç şüphem yok.
Kesinlikle, gözüm kapalı sonuna kadar kefilim. Bu sitede kefil olacağım nadir, güvenilir insanlardan birisisin. 😊

ama kefiliniz kim
Belirtmiş zaten ama yine de belirteyim. 2014 yılında Süper moderatör olarak bu sitede göreve getirilmiştim. Yine @Asım Demir ve @Yararsız Üye ile bu görev esnasında tanıştım ve arkadaşlığımız derinleşerek o günden bugüne kadar sürdü, sürmeye de devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı