Steam'daki bakiyemi nasıl paraya çevirebilirim?

Darth Vader FRT

Centipat
Yer
İstanbul Beşiktaş
Coronadan dolayı işimde ve hayatımda çok sıkıntıya düştüm zaten bilirsiniz bu gibi durumlarda ne gelirse garibanın başına gelir. 7 senelik LoL hesabımı sattım o beni biraz rahatlattı. Geçen haftalarda bir yayıncının çekilişinden bıçak kazanmıştım. Takas banı falan daha yeni bitti bıçak yaklaşık 615 TL civarında kancalı bıçak mavi çelik. Bunu ByNoGame'den satmaya çalışınca çok para kaybı yaşıyorum pazardan satıp bu ücreti banka hesabıma alabilir miyim?

Bir arkadaş bıçağı istediğini söyledi tamam dedim bıçağı atmadan önce bana güven vermek için 100 TL kapora yolladı sonra bıçağı aldıktan sonra engelledi beni her yerden :D hayat işte böyle karşına en ihtiyacın olduğu anda kansız insanları çıkartıyor.

Dostum ilk önce paranı alacaksın ondan sonra Mali karşı kişiye vereceksiniz. Ad vs varsa dava açma açabilirsiniz.

Dostum ilk önce paranı alacaksın ondan sonra Mali karşı kişiye vereceksiniz. Ad vs varsa dava açma açabilirsiniz.

Adama ulaştım 29 yaşında çıktı neden yaptın diyorum Cyberpunk alacağım onun için para lazımdı diyor ulan ben keyfimden mi satıyorum dedim kiramı borcumu ödüyorum corona var dedim boşveeer dedi :D sinirden gülme krizine girdim hakkımı helal etmiyorum ne hali varsa görssün bir daha alım satım yapmadan önce daha dikkatli olacağım.

Geri
Yukarı