Steam bakiyesi nasıl nakite çevrilir?

MertCKA

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 16 Ryzen 7 6800H | 8GB DDR5 4800MHz RAM | RTX 3050Ti 4GB | 512GB SSD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar şu an 23,33 dolar Steam bakiyem var. Az komisyonlu bir şekilde ben bu parayı nasıl nakite çevirebilirim? Oyun alıp başkasına atsam onu yapabilecek kadar şu an mesaj sayım olmadığı için oraya konu açamıyorum. CS2 itemi alıp satsam hangisi daha az komisyonla satılıyor bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar şu an 23,33 dolar Steam bakiyem var. Az komisyonlu bir şekilde ben bu parayı nasıl nakite çevirebilirim? Oyun alıp başkasına atsam onu yapabilecek kadar şu an mesaj sayım olmadığı için oraya konu açamıyorum. CS2 itemi alıp satsam hangisi daha az komisyonla satılıyor bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
Yapılabileceğini zannetmem.

Oyun alıp iade etmek en mantıklısı.

Oyun alıp iade etmek en mantıklısı.
oyun alındığı zaman steam bakiyesi ile aldıysan steam bakiyesi olarak iade oluyor.

Bakiyeni 200 TL falan ucuza bırakırsan almak isteyen çok olur.
hocam zaten bakiye şuan Türk Lirasına vurunca 740 tl falan yapıyor. 200 tl baya bir indirim olmuş oluyor. En fazla 600-640 arası falan olması lazım

Skin alıp ByNoGame üzerinden satabilirsiniz
En mantıklı fiyat farkı çok olmayan bir skin öneriniz var mı?

İndirimli oyun yahut item satabilirsin.
bu tür konu açmam için technopatta yeterli mesaj sayım yok o yüzden o kitleye ulaşamıyorum maalesef. Yoksa en rahatı %20 indirmli oyun alıp yollamak.

Son düzenleme:
Bakiyeniz duruyorsa %20 indirimli oyun alabilirim.

Geri
Yukarı