Steam bakiyesi nasıl nakite çevrilir?

Hocam bu %20 indirimli nasıl oluyor her yerde görmeye başladım. 25,70 dolar bir bakiyem var %20 indirimle nasıl oluyor yani?

Son düzenleme:
En mantıklısı discord sitelerindeki güvenilir alım satım yapan kişilere satman olur.
Yağız Dinçel-Egecan Kırtaş-Leviacaster ve Elseen gibi discord sunucularındaki güvenilir arkadaşlara yazarsan sana net fiyat ve güvence verirler.

Hocam bu %20 indirimli nasıl oluyor her yerde görmeye başladım. 25,70 dolar bir bakiyem var %20 indirimle nasıl oluyor yani?
Atıyorum oyun fiyatı 20 dolar sen oyunu satın almak isteyen biriyle anlaşıp ona hediye ediyorsun, karşılığında 16 dolar adam sana gönderiyor. Sen bakiyeni nakite çevirmiş oluyorsun, adam oyunu 20% indirimli almış oluyor.

En mantıklısı discord sitelerindeki güvenilir alım satım yapan kişilere satman olur.
Yağız Dinçel-Egecan Kırtaş-Leviacaster ve Elseen gibi discord sunucularındaki güvenilir arkadaşlara yazarsan sana net fiyat ve güvence verirler.
"900 TL'lik bakiyeyi 800 TL'ye veriyorum" diye konu açtım ne arayan var ne soran. Bunun başka kolay yolu yok mu?

Gameship diye bir şey duydum güvenilir mi bilmiyorum oyun satabiliyorsunuz.
Bunun hakkında internette çok bilgi ya da yorum yok o yüzden bu işe hiç bulaşmak istemiyorum.

"900 TL'lik bakiyeyi 800 TL'ye veriyorum" diye konu açtım ne arayan var ne soran. Bunun başka kolay yolu yok mu?

Bunun hakkında internette çok bilgi ya da yorum yok o yüzden bu işe hiç bulaşmak istemiyorum.
Bu mesajı görünce aklıma şu geldi :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Skin alıp ByNoGame üzerinden satabilirsiniz.

Komisyonlar çok yüksek oluyor hoca Steam fiyatı ortalama 1000 TL olan AWP | Hyper Beast (FT) ByNoGame üzerinden 900 TL civarında satılıyor. Sitenin de %8 ya da %9'luk bir komisyonu oluyor. Sonuç olarak 1000 TL'den eline geçen para 800 TL oluyor. 5'te 1 komisyon biraz fazla gibi geliyor bana.

900'ü 800'e bırakırsan tabii ki kimse almaz.
Bakiyenin %25'i yapman lazım çünkü alım satımda bilinir değilsen o kadar ödeyen birini bulamazsın.

Geri
Yukarı