Steam bakiyesini en az kayıpla nakde çevirme

Satashke

Centipat
Arkadaşlar Steam hesabımda 299 TL var. Birine oyun hediye edip o şekilde TL'ye çevirecektim fakat insanlara güven olmuyor maalesef. CS:GO sayesinde ByNoGame üzerinden ne alıp satabilirsem en az zararla bakiyemi TL'ye çevirebilirim? İlk defa yapacağım, pek bilgim yok.

Bir kişiyle konuştum fakat biraz art niyet sezdim. Önce sen parayı gönder sonra ben vereyim gibi muhabbetlere girmek istemiyorum açıkçası.

@Satashke %30 la bana oyun satabilir misin Days Gone almak istiyorum Steam'den hemen alırım IBAN ya da Papara yolu ile.

Ticari yerlere komisyon kaptırmaktansa bence birinin işi görülür hem de senin işin. Bence oyun bazında satmayı dene ve parayı önce al. Sosyalde sorun çıkacağını sanmıyorum. Tüm parayı direkt ve en az kayıpla çevirmek biraz şans işi.

Toplu 299 tl yi satmam gerekiyor hocam bölük olunca para başka kişilerin istediği oyunlara yetmiyor falan sorun oluyor maalesef
Bu şekilde çok zor. Çünkü indirim gelmeden toplu alıcı bulamazsın. Alt sınır koymanı anlarım. Ama toplu olarak satmak doğru değil gibi geliyor.

Bu şekilde çok zor. Çünkü indirim gelmeden toplu alıcı bulamazsın. Alt sınır koymanı anlarım. Ama toplu olarak satmak doğru değil gibi geliyor.
Konuyu açtığım yazıda oyun satışı yapmak istemediğimi belirtmiştim zaten. Bynogame üzerinden skin denilen şeylerden satacağım sanırım

Geri
Yukarı