Steam Bakiyesini Nakite Çevirme

Servip

Centipat
Arkadaşlar Steam hesabimda 1119 TL bakiye var hangi bıçagı veya skini alıp çok zarar etmeden oyun dışında satarak nakite çevirebilirim? Gerçekten piyasayı bilen şu an skin bakıp şu skini al şu fiyata kolay satılır diyebilecek var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar tamam sağolun ama benim size dediğim nasıl çevireyim hangi skini almalıyım link bile atabilirsiniz hangi siteye satmalıyım fiyat belli nasılsa (1175 tl)oldu siz bana kayıpsız çevirmezsin diyosunuz bunu biliyorum zaten :)

a
arkadaşlar tamam sağolun ama benim size dediğim nasıl çevireyim hangi skini almalıyım link bile atabilirsiniz hangi siteye satmalıyım fiyat belli nasılsa (1175 tl)oldu siz bana kayıpsız çevirmezsin diyosunuz bunu biliyorum zaten :)
O paraya CS:GO yada Dota 2 itemi alıp cs.money de küçük küçük eşyalara bölüp 5 10 tl'lik mesela satmanızdır.Satmak için ise Gamesatışı yada Bynogame'yi tercih edebilirsiniz.Ama Bynogame daha fazla komisyon alıyor diye biliyorum siz bakıp karşılaştırısınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı