Steam Bakiyesini Nakite Çevirme

Servip

Centipat
Arkadaşlar Steam'da PUBG skinleri internette satılmıyor ben de Steam pazarda satıp 600 TL'ye yakın bir Steam bakiyesi yaptım. Bunu nasıl nakite çeviririm? CS:GO skini alamam banım var. DotA2 skini alıp satmam lazım ama piyasadan haberim yok, DotA2 oynayan varsa yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar Steam'da PUBG skinleri internette satılmıyor ben de Steam pazarda satıp 600 TL'ye yakın bir Steam bakiyesi yaptım. Bunu nasıl nakite çeviririm? CS:GO skini alamam banım var. DotA2 skini alıp satmam lazım ama piyasadan haberim yok, DotA2 oynayan varsa yardımcı olabilir mi?
Merhaba, DotA itemlerini Gamesatış'ta satabilirsin istersen Bbynogame'de de satabilirsin ama Bynogame daha çok komisyon alıyor diye biliyorum. Gittigidiyor, Hepsiburada gibi sitelerde mesela 40TL'lik oyunu 35 TL'den satışa koyup satın alan kişiye de Steam üzerinden hediye edebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı