Steam bakiyeyi nakite çevirme

Giray6161

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam'de 450TL gibi bir bakiyem var. Nakite çevirmek istiyorum. Bazı sitelerde skin falan alıp satabiliyoruz galiba. Var mı öneriniz, bakiyeyi nakite çevirebileceğim bir yöntem?

Ben eskiden steam cüzdanda ne kadar para varsa onla oyun alıp geri veriyodum sonra para kartıma geliyodu. Ama bayadır yapmadım düzeltilmiş olabilir yanlış olmasın.

Evet. Açıkçası 450 TL'yi çevirirken edilecek zarar insanı üzmeye yeterli. Başka bir yöntem var mı bilmiyorum açıkçası.
Sizin gibi bir arkadaş daha vardı. O da 750 TL'yi nakite çevirmek istiyordu. @Yararsız Üye ile anlaşmışlardı Attack Troll'ün istediği üç oyun karşılığında o da banka hesabına para yollayacaktı sonra ne oldu bilmiyorum ama @Yararsız Üye size yardımcı olabilir.
Ben eskiden steam cüzdanda ne kadar para varsa onla oyun alıp geri veriyodum sonra para kartıma geliyodu. Ama bayadır yapmadım düzeltilmiş olabilir yanlış olmasın.
ByNoGame işe görüştüm, CS go skinlerinde 100 tl üzerinde %10 komisyon alıyormuşlar. 450 liradan 45 lira zararım oluyor sadece.

ByNoGame işe görüştüm, CS go skinlerinde 100 tl üzerinde %10 komisyon alıyormuşlar. 450 liradan 45 lira zararım oluyor sadece.

45TL Bynogame komisyonu
5TL Havale ücreti
*Ortalama* %20 skin indirimi; 400*0,8=320.

Skini satabilmek istiyorsanız Steam fiyatı üzerinden değil, "gerçek" fiyatı üzerinden değerlendirmelisiniz ve bu da aşağı yukarı Steam fiyatının %20 aşağısına tekabül ediyor.
Sonuç olarak satış sonunda elinize ulaşacak para aşağı yukarı 320TL olur.

45TL Bynogame komisyonu
5TL Havale ücreti
*Ortalama* %20 skin indirimi; 400*0,8=320.

Skini satabilmek istiyorsanız Steam fiyatı üzerinden değil, "gerçek" fiyatı üzerinden değerlendirmelisiniz ve bu da aşağı yukarı Steam fiyatının %20 aşağısına tekabül ediyor.
Sonuç olarak satış sonunda elinize ulaşacak para aşağı yukarı 320TL olur.
Bir önceki arkadaş beni yanlış bilgilendirdi, kendini hesaplamıştı, site satışlarında steamanlyst fiyatlarının %50-55 i teklif veriliyormuş. O yüzden çok zararlı gerek yok 😄

Geri
Yukarı