Steam Battlefield 3 açılmıyor

UMUT0763

Centipat
Daha fazla  
1711566616896.png

Oyunu Steam'den aldım EA de indirdim. Ne varsa yaptım, buraya atıyor. Buradan da ne story mode ne de multiplayer hiçbiri açılmıyor, bu ekranda kalıyor. Ne yapayım?

Oyunun kurulu olduğu dosya klasöre girin. Klasör isminde ya da oyunun çalıştırma dosyasında "™" yazısı bulunuyor mu?
Eğer bu yazı var ise "™" yazısını silin. Klasör ismi düz bir şekilde "Battlefield 3" olmalı.
Eski bir sorundu fakat bir ihtimal sizde de bu şekildedir.

Oyunun kurulu olduğu dosya klasöre girin. Klasör isminde ya da oyunun çalıştırma dosyasında "™" yazısı bulunuyor mu?
Eğer bu yazı var ise "™" yazısını silin. Klasör ismi düz bir şekilde "Battlefield 3" olmalı.
Eski bir sorundu fakat bir ihtimal sizde de bu şekildedir.
Crack hatasıydı bu :D

Crack hatasıydı bu :D
Tamamen fikir olarak eğer sorun bu ise belki yardımcı olabilirim diye seçenek sunmak istedim. Doğrudur. :D Yanlış hatırlamıyorsam Origin döneminde indirdiğimiz zamanda böyle oluyordu.
Bu sorun bende de olmuştu. Buna benzer bir yöntemle çözdüm diye hatırlıyorum.

Tamamen fikir olarak eğer sorun bu ise belki yardımcı olabilirim diye seçenek sunmak istedim. Doğrudur. :D Yanlış hatırlamıyorsam Origin döneminde indirdiğimiz zamanda böyle oluyordu.
Bu sorun bende de olmuştu. Buna benzer bir yöntemle çözdüm diye hatırlıyorum.
Bende Originde yüklüydü arkadaşın evde net yokken mecbur crack atıyoduk oradan kaldı benim aklımda da. :D

Geri
Yukarı