Steam Steam bazı eski oyunları alamıyorum

the noob 123

Decapat
Daha fazla  
Sistemim kötü olduğundan eski oyunları oynuyorum ancak bazı oyunları alamıyorum oyunun sayfasına giriyorum ancak sepete ekle tuşu yok örneğin Mafia II alacaktım girdim bana Mafia II Definitive seçeneğini sunuyor nasıl düzeltebileceğimi bilenler varsa yazsın.

1674653322241.png

Sistemim kötü olduğundan eski oyunları oynuyorum ancak bazı oyunları alamıyorum oyunun sayfasına giriyorum ancak sepete ekle tuşu yok örneğin Mafia II alacaktım girdim bana Mafia II Definitive seçeneğini sunuyor nasıl düzeltebileceğimi bilenler varsa yazsın.

Eki Görüntüle 1644869

Oyunun classic sürümü için Definitive Edition sürümünü almalısınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görselden örnek vermek gerekirse Mafia 2 nin ilk oyunu artık satışta değil. Definitive editionu alırsanız hediye olarak veriyor yanında.

Oyun kaldırılıyor galiba bende NFS Shift alacakken karşılaştım bu sorunla.

Eki Görüntüle 1644869

Maalesef durum böyle, yapacak bir şey yok. Hala satılabilir eski oyunlar var ama yeni sürümü çıktıysa bazen bu yeni sürüme dahil oluyor. Dahilse bunu da işaretlediğiniz yerde belirtiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı