Steam beyaz ekran sorunu

MetehanKılıç

Centipat
Daha fazla  
Steam'ı açınca bembeyaz bir ekranda kalıyor ve hiçbir şekilde düzelmiyor. Acaba hesapla ilgili mi diye düşündüm ama başka hesaplarda da aynı. Steam'ı silip yüklemekten tutun bilgisayara komple format atmayı bile denedim ama düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Steam 24.04.2022 16_16_40.png
    Steam 24.04.2022 16_16_40.png
    160,1 KB · Görüntüleme: 39
Steam'ı açınca bembeyaz bir ekranda kalıyor ve hiçbir şekilde düzelmiyor. Acaba hesapla ilgili mi diye düşündüm ama başka hesaplarda da aynı. Steam'ı silip yüklemekten tutun bilgisayara komple format atmayı bile denedim ama düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.
Sağ üstten geniş ekrana giriş yapabiliyor musunuz?

Merhabalar dostum. Şu an evde olmadığım için çok yardımcı olamayacağım fakat yine de birkaç öneride bulunacağım onları dene.

İlk olarak Steam ayarlarından web tarayıcı geçmişi/önbelleğini ve Steam indirme geçmişini temizle. Ondan sonra HiBit veya benzeri bir program indirip kayıt defterini temizle. Asıl işi kayıt defteri temizlemek olan uygulamaları da tercih edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı