Steam Beyond Two Souls açılmıyor

Westronxxd

Hectopat
Steam'de Beyond Two Souls oyununa tıklıyorum ama oyunu açamıyorum, başlatılıyor yazıyor sonra görev yöneticisinde işlemlerde askıya alındı deyip kapatıyor, hiçbir hata da vermiyor. Windows 10'a geçtim geçeli hiçbir oyunum çalışmıyor delireceğim resmen.

Olay görüntüleyicisini raporunu okumayı tam bilmiyorum, ama şunları önerebilirim sanırım;

Komut İstemini yönetici olarak çalıştırın, ardından sfc /scannow komutunu girin.

Güncel ekran kartı sürücüsüne geçin.

Ek olarak şurada belirtilen yönergeleri takip edin;

1. Dosyayı yeniden açın. Bu durum, program yeniden çalıştırıldığında kendiliğinden düzelen geçici bir sorun olabilir.

2. Dosyaya yine ulaşılamıyorsa ve:
- Dosya, ağ üzerindeyse, ağ yöneticinizin ağda bir sorun olmadığını ve sunucuyla iletişim kurulabildiğini doğrulaması gerekir.
- Dosya, disket veya CD-ROM gibi çıkarılabilir bir diskteyse, diskin bilgisayara düzgün biçimde yerleştirildiğini doğrulayın.

3. chkdsk komutunu çalıştırarak dosya sistemini denetleyin ve onarın. Chkdsk komutunu çalıştırmak için sırasıyla başlat'ı, çalıştır'ı tıklatın, CMD yazın ve Tamam'ı tıklatın. Komut isteminde, chkdsk /F yazın ve enter tuşuna basın.

4. Sorun devam ederse, dosyayı yedek kopyasından geri yükleyin.

5. Aynı diskteki diğer dosyaların açılıp açılmadığını belirleyin. Açılmıyorsa, disk bozulmuş olabilir. Bu bir sabit diskse, daha fazla yardım için yöneticinize veya bilgisayar donanımı satıcınıza başvurun.

Olay görüntüleyicisini raporunu okumayı tam bilmiyorum, ama şunları önerebilirim sanırım;

Komut istemini yönetici olarak çalıştırın, ardından sfc /scannow komutunu girin.

Güncel ekran kartı sürücüsüne geçin.

Ek olarak şurada belirtilen yönergeleri takip edin;

Hocam format atacağım zaten Windows 8.1'e geçeceğim SSD olmadığı için Windows 10 çok sorunlu orada indirip deneyecegim eğer bir sorun çıkarsa yine sizi haberdar ederim.
Windows 8.1 format attım ve halen aynı sorun devam ediyor şu an dosyaları doğruluyorum @Finisterre hocam tekrar rapor almayı deneyeceğim umarım alabilirim bir bakabilirseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı