Steam bilgileri değişebilen hesap almak mantıklı mı?

Mantıklı değil. Özellikle 15 yıllık hesapları almak hiç mantıklı değil çünkü herhangi bir sıkıntıda direkt olarak Half Life CD anahtarını istiyorlar sizden. Diğer hesaplarda da ilk girilen cüzdan kodu vs. isteyebilir. Hesabı kolaylıkla kaybedebilirsiniz.

Mantıklı değil. Özellikle 15 yıllık hesapları almak hiç mantıklı değil çünkü herhangi bir sıkıntıda direkt olarak Half Life CD anahtarını istiyorlar sizden. Diğer hesaplarda da ilk girilen cüzdan kodu vs. isteyebilir. Hesabı kolaylıkla kaybedebilirsiniz.
Ben bu bilgileri değişebilen hesapları alsam sonra da korumalı hesaba çevirip bir sürü kişiye offline olarak satsam nasıl olur?

Hesap almak her zaman risklidir. Diyelim ki hesabı aldınız fakat virüs yediniz ve hesabınız çalındı. Steam desteğe yazdığınız zaman gerekli kanıtları atamazsınız muhtemelen.

Hesabi satin alip bilgilerini degistirseniz bile ilk sahibi istedigi gibi geri alabilir. Hesap geri alininca da sattiginiz kisilerle basiniz derde girer. Bunun örneklerini forumda cok gördük.
1 ay boyunca hesabı kimseye satmam riski kendim üslenirim, baktım geri almaya çalışmıyor 1 ay sonra satmaya başlarım.

Ben bu bilgileri değişebilen hesapları alsam sonra da korumalı hesaba çevirip bir sürü kişiye offline olarak satsam nasıl olur?
İlk sahibinin hesabı geri almasına gerek yok. Steam olağandışı bir şey tespit ettiğinde erişimi direkt olarak kısıtlıyor ve senden kanıt istiyor. Muhtemelen o kanıtlar da elinde yoktur.

İlk sahibinin hesabı geri almasına gerek yok. Steam olağandışı bir şey tespit ettiğinde erişimi direkt olarak kısıtlıyor ve senden kanıt istiyor. Muhtemelen o kanıtlar da elinde yoktur.
O zaman kendim yeni bir Steam hesabı oluştururum tüm kanıtlar bende olur. İçine GTA 5, Cyberpunk vs. alırım. Sonra bu hesabı offline yapıp bir sürü kişiye 10 TL den satarım. Böylece risk 0 olur.

Hesap geri alininca da sattiginiz kisilerle basiniz derde girer.
Dolandırıcı falan diye şikayet ederlerse boş yere adliyede uğraşırsınız. Paylaşımlı hesap işine gireceksen kendin al oyunu, öyle sat.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı