Steam bilgisayarı sıfırlayınca oyunları göstermiyor

Ensar_5269

Centipat
Ben her zamanki gibi GTA 5 oynarken bilgisayarım yine koyu yeşil bir ekran verip çöktü ve hep olduğu için garipsemedim ve tekrar açmaya çalıştığımda ise Windows başlatılamadı dedi ilk aklıma diskin kablosunun bozuk olabileceği aklıma geldi çıkartıp taktım değiştirdim bir şey olmadı. Sonra babamla bilgisayarı sıfırlamayı denedik ve babam Microsoft adresinin şifresini unutmuştu değiştirdi, yeni şifreyi yazdı ama yine hata verdi ve biz de sonuç olarak diski tamamen sıfırladık ve diskte Steam dosyaları yok Steam'i kurdum ama hard diskte yeni oluştur diyor ama hafıza bakımından bir gram eksilme yok illa ben biçimlendirip hafızayı boşaltıp tekrar mi indireyim oyunları, bu çok uzun sürer yok mu bunu bir yolu gözünüzü sevim?

Windows.old klasörü var ise orada oyunu bulabilirsen çekersin onun dışında diskte hiçbir şey göremediğin ve dolu olduğu bir senaryoda temiz bir şekilde biçimlendirerek format atıp tüm oyunları baştan indirmekten başka çare yok.

Bende sürekli aynı ekranı alıyordum formatladım ve hard diske tekrar tüm oyunları kurdum.

Sanırım ben de öyle yapacağım görünüşe göre de hard diskin 700GB'si dolu onu silmem gerekiyor ama o diskin zaten 650GB'si Steam'in oyunları.

Windows.old klasörü var ise orada oyunu bulabilirsen çekersin onun dışında diskte hiçbir şey göremediğin ve dolu olduğu bir senaryoda temiz bir şekilde biçimlendirerek format atıp tüm oyunları baştan indirmekten başka çare yok.

Ne yazık ki öyle bir klasör yok.

Sanırım ben de öyle yapacağım görünüşe göre de hard diskin 700GB'si dolu onu silmem gerekiyor ama o diskin zaten 650GB'si Steam'in oyunları.

Ne yazık ki öyle bir klasör yok.

Zaten bunların hepsinin toplamı 140 MB falan Steam crack oyun olmasın diye gizlemiş dosyaları.

Dosya Ekleri

• resim_2022-06-27_185436811.png
    resim_2022-06-27_185436811.png
    366 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Yukarı