Steam bir oyundan kaç kart düşer?

YigitXS

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Idle Daddy kullanıyorum. ben her oyundan en fazla 3 kart düşürme hakkın var diye biliyorum ama Idle Daddy'de oyunun altında düşürülecek 5 kart kaldı yazıyor, bende 19 oyun var .düşürülecek 64 kart kaldı diyor ,bu mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda toplam kaç kart varsa onun yarısı kadar kart düşürme hakkın var hocam. Genelde 5-6 kart olduğu için düşürülen kart sayısı 3 oluyor. Fakat her oyun için geçerli değil. Mesela geçen bir oyun aldım, 14 kartı vardı ve 7 kart düştü.

Profilde rozetlerim kısmına girersen daha tamamlanmayan rozetlerin sağ üst köşesinde "3 kart hakkınız kaldı" yazar, bu sayı oyunlara göre 2, 3, 4, 5 falan olabilir genelde 3 veya 4 olur. 64 kart ise 19 oyunun sahip olduğu toplam düşürebileceği kart sayısı demek, 5 kart kaldı demek ise 1 oyunun altına bakıyorsanız o oyundan düşürebileceğiniz kart sayısını gösterir. Bu arada bir oyunun her kartını düşüremezsiniz atıyorum 5 kart varsa 2 kart hakkınız vardır, 10 kart varsa 4 hakkınız falan.

Steam'de rozetler sayfasına gidersen her oyun için kaç kart düşürme hakkın olduğunu görebilirsin.

4 gun once BeamNG.drive aldim ve simdiye kadar her biri yaklasik 35 kurus eden 6 adet kart dusurdum.

Geri
Yukarı