Steam birçok oyunda büyük indirim!

Neyinden memnun kalmadın merak ettim sadece ben de Mafia God of War gibi oyunlar aldım ne var ki Epic Games'de anlamadım neyi rahatsız ediyor sizi Steam'e göre de ucuz merakımdan soruyorum.

Arayüzü berbat, Launcher berbat, oyuncu topluluğu yok, gamepad bağlıyorsun sorun yaşanıyor yüklemede sorun oluyor çoğu oyun yok vs vs. Steam bir oyun platformundan ziyade bir çeşit sosyal medya platformu gibi de olduğu için 30 50 lira farkla da olsa Steam tercih ediyorum ben.

Oyunların gelip gelmediğine nereden bakiyon? Telefonda veya tarayıcıdan bakiyorsan orada gözükmez. Bilgisayara ubi launcheri indirip, bak bi.
ubisoft connect uygulamasından bakıyorsun

Bende de öyleydi, siteden baktığımda oyun gözükmüyordu. Ubisoft connect uygulamasından bakın.
baktım fakat gözükmüyor bir hata oldu galiba

Arayüzü berbat, Launcher berbat, oyuncu topluluğu yok, gamepad bağlıyorsun sorun yaşanıyor yüklemede sorun oluyor çoğu oyun yok vs vs. Steam bir oyun platformundan ziyade bir çeşit sosyal medya platformu gibi de olduğu için 30 50 lira farkla da olsa Steam tercih ediyorum ben.
sosyal medya platformu :) sen oyun oynamak için steam kullandığına emin misin sen şimdi profilini çok gösterişli bir şeyelerle dizmişsindir saatlerce profiline bakıyosundur

Sosyal medya platformu :) sen oyun oynamak için Steam kullandığına emin misin sen şimdi profilini çok gösterişli bir şeyelerle dizmişsindir saatlerce profiline bakıyosundur.

Sosyal medya platformu olmayabilir evet ama arkadaş ekleyebilir yayın izleyebilir ve çoğu konuda daha kolay Epic'e göre ayrıca adam gidip bir oyuna 1200TL verirse istediği gibi sergiler.

The Wıtcher 3'ü çok alasım var.

Witcher 3 almanızı tavsiye ederim. Oldukça uzun ve kaliteli oynanış deneyimi sunmakta. Eğer türü size hitap etmiyorsa da iade hakkınızı kullanırsınız da oyunu seveceğinizi düşünmekteyim.

Geri
Yukarı