Steam büyük indirimlerde alınabilecek oyun tavsiyesi

@466609 Hocam önermeyenler ilk çıkışı sorunlu çıktığı için önermemiştir. Oyun şu an o sorunlardan kurtuldu ufak tefek buglar var gayet güzel bir Assassin's Creed oyunu serinin en iyi oyunlarından. Co-op şeklinde de oynanabiliyor.

@466609 Hocam önermeyenler ilk çıkışı sorunlu çıktığı için önermemiştir. Oyun şu an o sorunlardan kurtuldu ufak tefek buglar var gayet güzel bir Assassin's Creed oyunu serinin en iyi oyunlarından. Co-op şeklinde de oynanabiliyor.

Öneri için teşekkür ederim. Sanırım bu oyun için indirim bitti. İndirimdeyken başka bir oyunu almıştım. Ama yeni indirimde aynı fiyata gelirse bu oyunu da alırım. Çok merak ediyordum.

Son düzenleme:
@466609 İndirime girdiğinde çoğunlukla aynı fiyatta oluyor. Aldığınız zaman steam hesabını buraya bırakırsanız size istek atarım birlikte co-op şeklinde görevler yapabiliriz.Tabii isterseniz.

@466609 Bu arada söyleyeyim birkaç haftadır Assassin's Creed Unity için sıkıntı var sunucularda yani offline oynayabiliyorsunuz şu an. Ama düzelteceklerini söylediler bekliyorum ben de.

@KevinLevrone

Herhalde bi' ben GTA IV'e ısınamadım. Oyun nedense bana bayık geliyor.

Oxygen Not Included alabilirsin.

@KevinLevrone hocam arkadaş sevmeyebilir oyunu. Kişisel zevk meselesi ve kendi yorumunu koymuş. Aynı fikirde olmayan herkese kızgın mı atacaksınız? Zaten oyunun havası Dark yani sevecek kitle de az iç karartıcı bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı